Як вдало купити шорти по фігурі на літо?

posted in: Жіночий одяг | 0

майкиЯк вибрати і купити шорти?

З настанням літа, звичайно ж, пора задається зняти з себе куртки плащі і ветровки дістати легкі сукні, шорти і спідниці і з легкістю проходити в них весь літній сезон. А якщо ви раптом задумалися про покупку нових моделей шорт, то ви обов’язково повинні прочитати цю статтю.

Вибір довжини шорт.

Не варто відразу ж переходити до максимально коротких шортів, перш варто використовувати проміжний варіант, це шорти середньої довжини. Самий підходящий варіант – це шорти трохи вище коліна, але вони не повинні бути простими в них повинні бути представлені якісь дизайнерські рішення. Це може бути обшивка бісером або ж мережива, а маже і орнамент вся справа смаку. Так само це крій це запах, який імітує спідницю або всілякі збірки в області талії. Віддавати перевагу на початку літа або навіть навесні варто більш природнім кольорам, це пастельні тони або ж класично чорний.

Класика.

Звичайно ж, до класики шорт відносять джинсові шорти без них нікуди. Напевно, у кожної дівчини в гардеробі знайдеться, щось таке. Їх можна носити як з літніми відкритими сандаликами без каблука так з туфлями, ботильйонами і навіть з кросівками та кедами.

Популярні шорти.

У літню пору, незважаючи на достаток кольорів і моделей, все одно багато хто віддає перевагу біленьким шортиках. Прикрашені вони бувають драпом, бантами. Так само у вигляді аксесуарів до них додаються всілякі ремінці різних кольорів і моделей або ж шарфики пов’язки.

Куди носити шорти?

Звичайно ж, ультра короткі шорти не одягають на роботу ну якщо тільки ви не модель. Не варто їх носити в публічні заклади. Короткі шорти чудово підходять для прогулянок з друзями, для відпочинку, для подорожей. Якщо ви вже так любите шорти і бажаєте їх носити на роботу, то виберіть більш спокійні і стримані кольори і модель повинна бути не облягаючою, а довжина повинна наближатися максимально до колін.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.