Як урізноманітнити жіночий гардероб – стильні деталі.

купити одягЯкі елементи гардероба роблять зовнішній вигляд жінки стильним і елегантним. Розглянемо деякі деталі, які надають родзинку всьому зовнішньому вигляду.

По-перше, накидка або палантин. Палантин з текстилю або хорошої вовни прикрасить вечірнє вбрання. Він може бути з будь-яким цікавим принтом, але не дуже визиваючим і складним, наприклад, виключаються тваринні відтінки.

По-друге, рукавички. Рукавички до будь-якого образу додають родзинку, але потрібно вміти їх правильно вибирати і поєднувати з гардеробом. Саме тому Вам слід мати кілька пар облягаючих рукавичок різних кольорів, які підходять до пальто – бежеві, чорні, сірі.

По-третє, тонкий шкіряний ремінь. Він повинен бути саме тонким, таким можна підкреслити талію і додати витонченості в образ. На ремінці не повинно бути страз, візерунків та інших прикрас.

По-четверте, нитка з намистом. Перли повинні бути обов’язково білими. У вечірньому варіанті зовнішнього вигляду можливо кілька ярусів нитки, в повсякденному луку – не більше однієї, звичайно ж.

По-п’яте, сережки-гвоздики. Якщо на Вас вже є нитка з перлами, то і сережки повинні бути з перлинками. Якщо немає, то це можуть бути прості камінчики, які за кольором гармонічно виглядають з вашим зовнішнім виглядом.

Дуже важливо, щоб ці речі були високої якості і виглядали дорого. Також важливо пам’ятати, якщо у Вас виникають питання з приводу кольору або фасону будь-якої речі, яку Ви вибираєте для елегантного образу, пам’ятайте, що ні в якому разі не повинно бути нічого зайвого і занадто яскравого в Вашому образі. Приглушені кольори, відсутність принтів і приталені силуети – ось що важливо.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.