Як собі вибрати і купити чергову сумку?

купити сумкуЯк собі купити сумку?

Вибирати сумки в магазині – ціле мистецтво. Адже важливо не купити такий екземпляр, який потім буде без потреби висіти в шафі. Як вибирати сумку, щоб вона носилася, радувала око і прикрашала свою господиню?

Купувати сумки – слабкість багатьох представниць прекрасної статі. Сумка – це стильно, красиво. Вона здатна підкреслити стиль жінки і навіть видати її настрій. Важливо не купити такий екземпляр, який потім буде без потреби висіти в шафі!

Розмір.

Дійсно стильна жіноча сумка – це перш за все правильно підібраний розмір. Деякі дами люблять кидатися в крайності в цьому відношенні. Вони купують собі або дуже мініатюрні сумочки, або вибирають справжніх “гігантів”. Маленькі сумки добре підходять для використання тільки у виняткових випадках, наприклад, їх купують до вбрання нареченої або набувають зірки світового кіно, які приїхали отримувати ОСКАР. Всім іншим найкраще пошукати собі що-небудь побільше.

Занадто великі сумки – віяння моди, але вони негарно виглядатимуть в руці або на плечі маленької жінки. Потужні сумки підходять жінкам великої статури і то, вони не повинні бути величезними, інакше будуть ще більше підкреслювати нестандартні розміри своєї власниці.

Сумочка повинна бути місткою і пропорційно росту, ваги своєї власниці. Порадимо знайти все-таки свою золоту середину щодо розміру таких речей.

Оформлення.

Класичні варіанти сумки – темні кольори. Їх жінки вибирають чисто з практичних міркувань. Чорна або коричнева сумка не забрудняться, довше збережуть свій товарний вигляд. Тим часом мода тепер на різнокольорові сумки з аплікаціями. Це дуже стильні шкіряні сумки, які прикрашені різнокольоровими аплікаціями. Виглядають вони досить оригінально, залучають своїм виглядом увагу до себе і до їх власницям.

Вага.

Як не дивно, але вага – важливий параметр вибору таких виробів. Якщо порожній екземпляр буде важити кілька кілограм, то після наповнення численними жіночими речами його взагалі буде не підняти. Тому на вагу обов’язково потрібно звертати увагу. Якщо ж сумка купується в онлайн-магазині, то дивляться з чого вона зроблена. Товста шкіра, велика кількість металевих аксесуарів значно збільшать її вага. У разі сумніву буде не погано проконсультуватися з менеджером віртуального магазину. Він підкаже, наскільки важкий або легкий обраний виріб. Перевірити, це потрібно буде ще в момент отримання товару.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.