Як приховати недоліки фігури одягом?

одеждаЩо для чоловіка краса для жінки – робота над собою. У кожної жінки коли-небудь виникала потреба приховати недоліки фігури одягом. Як це зробити не кожна знає, але прагне до цього.

Пройдемося по основним хвилюючим жінок недоліків фігури.

Напевно найпоширенішою проблемою буде повна фігура. Щоб якось приховати її жіночу пишність, жінка виснажує себе тренуваннями, дієтами і жорстко контролюює свій гардероб. Що ж потрібно мати або від чого варто категорично відмовитися дівчатам із зайвою вагою, щоб скорегувати недоліки фігури. Не потрібно брати одяг більше потрібного розміру, як би ховаючи тіло в мішок, це не принесе потрібного результату. Плаття, що приховують недоліки повної фігури повинні бути однотонні, без великих елементів декору та принтів, відстовбурчені кишені протипоказані, а також ніяких горизонтальних ліній, вони розріжуть тіло і розширять його, одяг з широкими рукавами, розрізами, прорізами, масивне взуття, об’ємні широкі пояси. Варто віддавати переваги для корекції фігури речам з вертикальними лініями, вільного крою, загалом і в цілому зменшити обсяги тіла за допомогою декількох вивертів все ж таки можна.

Так нерідко зустрічається проблема надмірна худорлявість вимагає збільшення обсягів в області стегон і грудей, що легко здійснити за допомогою рюшек кишень, складок і т.д.
Щоб приховати недоліки фігури надмірно високою дівчата потрібно купити собі вузькі брюки з низькою талією, можна носити одяг з крупним принтом і відмовитися від дрібного, вибирати великі аксесуари.

Вічна жіноча проблема – маленькі груди. Ну, що ж, почнемо з того що білизна не варто вибирати більше потрібного розміру, це її не збільшить, а навпаки, відволікайте увагу від грудей аксесуарами і декоративними рюшечками і складками, не носіть обтягуючі груди речі. І взагалі віддайте перевагу вільному крою на грудях.
Великі груди важко назвати недоліком, я б не стала це приховувати, але жінки мають різне ставлення до обсягів. Правила для корекції фігури прямо протилежні радам наведеним вище.

Як приховати живіт – потрібно відмовитися від обтягуючих живіт кофт з м’якого трикотажу, на користь вільному крою, а ще краще більш грубої тканини. Ніколи не заправляйте кофти, майки, футболки в штани, не носіть низькі джинси, а особливо з м’яких тканин, пояси почніть носити як можна вище талії.

Якщо у вас не гарної форми ноги, не зневіряйтеся приховати цей недолік брюками кльош або спідницями широкими до низу. Якщо вони у вас худі носіть світлих відтінків колготки і брюки з горизонтальними лініями, підійдуть джинси бойфренди.

Як приховати одягом широкі стегна?

У першу чергу варто носити підбори, щоб візуально подовжувати тіло, не варто підкреслювати їх поясом на піджаках і пальто, відмовтеся від випирають кишень, ну і природно не вибирайте собі світлі брюки.
Головне для корекції недоліків фігури це відчувати гармонію пропорцій і кольору, збільшувати то, що потрібно збільшити і навпаки зменшувати великі частини. Якщо ви будете правильно відчувати пропорції ви будете точно знати як скорегувати фігуру.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.