Як приховати недоліки фігури одягом?

модні сукніВади фігури – Одяг приховає!

Недоліки зовнішності, нехай і зовсім незначні або навіть уявні, приносять людям, особливо жінкам, чимало неприємних переживань. Однак їх можна спробувати перетворити в достоїнства або нешкідливі особливості. Для цього існує одяг.

Якщо ваші плечі здаються вам широкуваті – треба виключити підплічники, маленькі комірці і підкреслену талію. Чи не підійдуть обтягуючі рукава. Добре вибрати блузи з широкими комірами, а рукава – з довжиною 3/4 або розкльошені; вони підійдуть і до повних рук. Підійдуть шалі, накидки і пончо, а контрастних сполучень кольору краще уникати.

Широкі стегна вимагають плавних ліній одягу. Блузи і джемпера потрібно носити навипуск, а спідниці та брюки не повинні бути в обтяжку і білого кольору. Втім, поєднання вільної туніки і лосин годиться. Також не підійдуть спідниці-дзвони, зібрані на стегнах і талії. Зате добре виглядають туніки, жакети і піджаки нижче лінії стегон.

Якщо ви вважаєте, що у вас закороткі ноги, то краще відмовитися від спідниць і брюк із заниженою талією, строкатих забарвлень, контрастних за кольором зі спідницею, колготи – вони повинні бути того ж кольору, що і спідниця, і плоских підошов у взутті. Вам тут знадобиться каблучок.

Незадоволені животом? – особливо це хвилює жінок після пологів і з зайвою вагою; тоді вам підійдуть речі з великим декольте (відвернуть увагу), у вертикальну смужку, з вертикальними швами і рядками, а також сукні з заниженою талією або прямого силуету і розкльошені блузи.

Щоб приховати недостатньо витончену талію, не слід носити топи, а також використовувати помітні деталі в районі талії. Бант, вставка, ремені і пояси тільки підкреслять непотрібний обсяг. Зате добре підійде помітний пояс на стегнах. Можна підкреслити бюст за допомогою декольте, бантів і складок: тоді талія за контрастом буде здаватися тонше.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.