Як правильно визначити розміри жіночих брюк?

сині штаниСучасний жіночий одяг – це переважно штани і інші їх різновиди, такі як лосини, джинси, капрі. Різноманітність їх форм, фактур і посадки підійде будь-якій жіночій фігурі.

До недавнього часу цей вид жіночого одягу був виключно чоловічим, але з появою жінок в чоловічих професіях, їх прагнення до емансипації, призвело до цього нового стилю і модному образу.

З кожним роком жіноча мода на фасони жіночих брюк змінюється. Років п’ять тому ще було модно носити їх з заниженою талією, але на даний момент мода повернулася і можна спостерігати переважання вже завищеною лінії пояса. Також це торкнулося і ширини штанини, яка змінювалася з крайності в крайність.

Штани кльош, «дудочки», шаровари, з укороченою довжиною або, навпаки, що підмітають вулицю. Всі різновиди жіночих брюк з часом приходять і йдуть в зміненому та доповненому вигляді. У чоловічій моді також відбулися зміни але вони менш значущі, так, що сталося в моді.

Жіночі облягаючі штани, схожі більше на лосини, надавали силуету велику вираженість і створювали унікальний образ особливо в поєднанні з екстравагантною зачіскою.

Для правильного вибору штанів, щоб вони сіли точно по фігурі і підкреслювали тільки гідності, важливо знати свої основні особливості. І, звичайно, крім фасону, приємний і дорогий вид, створює одяг, підібраний за розміром. Часи, коли жінки брали речі на розмір менше, а то й на два, пройшли. Головне, щоб він підходила і радував погляд не тільки оточуючих, але і самої власниці. У світі існує кілька основних систем розподілу розмірів. Залежно від того, де були зшиті жіночі штани, тій системі вимірювання і відповідають зазначені на етикетці позначення.

Для того щоб не помилитися з вибором і покупкою жіночих брюк, слід заздалегідь виміряти свої параметри, а, потім, знайти їх в потрібній таблиці. Заміри робляться по талії, береться обхват стегон і довжина. Довжину необхідно міряти по внутрішньому шву вироба від пахової області до низу.

В американській системі розмірів вказується зростання і обсяг талії в дюймах. Тому для того, щоб дізнатися свій розмір слід помножити все на 2,54.

Стандартна градація розмірів по країнам СНД визначається з 40 і далі з додатком двійки. За цією системою, отриманий обсяг стегон ділитися на два і віднімається 4 сантиметри. Найбільш відомою і повсюдно застосовується системою розмірів є європейська. У ній немає цифр, а тільки латинські букви. Найперше позначення XS відповідає 40-42 розміру, потім йде S, M, L. Більші фасони жіночого одягу вже маркуються з додаванням знака X.

Купити жіночі штани завжди можна недорого від виробника на в нашому інтернет магазині жіночого одягу, але спочатку радимо ознайомитися з таблицею розмірів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.