Як правильно вибрати наряд для майбутнього заходу?

купити платтяЧастенько на вулицях міста або будь-якого населеного пункту можна зустріти людей, безглуздо одягнених. Причиною тому, неправильно обраний наряд. Безумовно, при виборі вбрання потрібно враховувати ряд чинників, які наведені в цій статті.

Цей текстовий матеріал – своєрідний гід по стилю, який закликає при виборі вбрання, орієнтуватися не тільки на власний настрій, бажання, а також переваги, але і на здоровий глузд.

Днями у вас відбудеться важливий захід, на якому виглядати потрібно надзвичайно. Як правильно вибрати наряд? Щоб не помилитися з вибором?

Для початку, визначтеся, в якій обстановці буде проходити захід, до якого ви готуєтеся: це тусовка з друзями в клубі, побачення в кафе або урочиста вечеря з діловими партнерами, а може співбесіда. Залежно від специфіки заходу буде відрізнятися не тільки наряд, але і весь ваш зовнішній вигляд, але про все по порядку.

Тусовка з друзями в клубі не вимагає певної підготовки – одягаєте то, що вам подобається, то що вам зручно. Не забуваємо, що тусовка в клубі – це танці і веселе проведення часу протягом всієї ночі і вечора. Якщо вам подобається взуття на високих підборах, візьміть з собою балетки і більш полегшений варіант, можливо, Потанцювавши кілька годин в туфлях ви втомитеся і не зможете йти – балетки будуть вашим порятунком. Обов’язково захопіть з собою сумку, особисті речі і запасні колготки, не завадить і косметична сумочка, напевно, ви захочете привести себе в порядок, припудрити ніс або поправити зачіску.

Як варіант проведення вечора в компанії друзів – тусовка на дачі. Якщо ви відправляєтеся на дачу з друзями, ваш варіант більш спортивний стиль + наявність з собою теплої речі, хто його знає, може похолодати, а мерзнути на холоді, витрачаючи дорогоцінні хвилини спілкування не надто.
Чого не слід одягати так це плаття і туфлі на високих підборах – це варіант не для відпочинку, а для світського прийому.

Побачення в кафе – це хвилюючий момент як для того, хто запрошує, так і для того, хто запрошений. Як чоловік, так і жінка дуже хоче сподобатися партнеру. Трапляється, що саме випадкові зустрічі створюють сім’ї. Тут діє психологія – вам потрібно самостійно вирішити, що і куди одягати – це може бути, що завгодно, головне, щоб все гармонійно поєднувалося. Хочете підкреслити жіночність – одягніть плаття і туфлі-балетки або те взуття, яке вам зручне. Любіть спортивний стиль, тоді до ваших послуг джинсовий комплект, залишилося припудрити носик і зробити макіяж, тут головне, не переборщити, бойове розфарбовування шарму не надає, краще віддати перевагу природності і натуральності.

Діловий прийом і співбесіда – ці заходи вимагають особливого ставлення і підготовки. На таких заходах вирішуються питання кар’єри і придбання роботи – шарм, стиль, престиж і авторитет – головні теги цих заходів. Строгість одягу, акуратність в зачісці, наочність в зовнішньому вигляді.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.