Як правильно вибрати і купити водолазку?

posted in: Жіночий одяг | 0

Природну чарівність і грацію, які притаманні всім без винятку представницям ніжної статі, можна вдало підкреслити грамотно підібраним одягом. Це додасть образу завершеність і зробить вигляд надзвичайно привабливим.

У гардеробі кожної жінки, як правило, присутні красиві обтягуючі светри з трикотажної тканини, тобто водолазки. Однак досить часто подібні речі надягають рідко і лежать в дальньому кутку шафи через те, що були вибрані не правильно. Такі водолазки не підходять господині або по фасону, або за розміром або ж їх колір підібраний невдало.

Звичайно ж, куплені водолазки потрібно носити. Але для цього необхідно навчитися правильно їх вибирати. Важливо враховувати свої особисті вимоги до комфорту і зовнішньої привабливості. Як це правильно зробити, ви дізнаєтеся прямо зараз.

Корисні поради щодо вибору водолазки:

1. В ідеалі потрібно придбати кілька моделей водолазок, і обов’язково – білий і чорний варіанти. Білу водолазку ви будете надягати на роботу чи на навчання, а також на денні прогулянки, посиденьки в кафе. Для вечірніх виходів більше підходить чорний варіант водолазки. В такому одязі фігура набуває витончені обриси і візуально стає стрункішою. Хочете створити зухвалий образ? Одягніть чорну водолазку з шкіряною короткою курткою і вузькими джинсами.

2. Важливо, щоб одяг був якісним. Зверніть особливу увагу на воріт виробу. На комірі не повинно бути шва – це в ідеалі. Якщо шов все-таки є, то переконаєтеся, що він практично непомітний. Якщо шов буде грубим, то під час носіння водолазки ви будете відчувати дискомфорт.

3. Обов’язково приміряйте вподобану вам модель перед покупкою. Одягнувши водолазку, прислухайтеся до своїх відчуттів. Вам повинно бути зручно. Змахніть руками, потягніться. Якщо ви відчуваєте комфорт, значить, в цьому одязі ви завжди будете почувати себе чудово.

4. Вибирайте моделі з тонких тканин, які приємно відчуваються на тілі. Якщо маєте намір закочувати рукава до рівня ліктів, то тоді на рукавах не повинно бути одворотів. Носите водолазку з піджаком або кофтою? В цьому випадку купуйте модель у вигляді безрукавки.

Уважно розгляньте водолазку перед покупкою. Переконайтеся, що шви як на внутрішній, так і на зовнішній стороні виробу міцні і акуратні, а рукава симетричні один одному. І обов’язково прислухайтеся до своєї інтуїції. Вона допоможе зробити правильний вибір. І тоді у вашому гардеробі з’являться нові стильні дрібнички.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.