Як правильно вибрати і купити блузку?

купиить блузы оптомкупити блузку, враховуючи при цьому особливості фігури?

Повні стегна.

Якщо Ви володарка далеко не досконалої фігури і стегна у вас досить повні, підберіть таку жіночу блузку, яка зможе візуально приховати деяку різницю між плечима і стегнами. Придивіться до приталених блузок світлих тонів. Яскраві кольори і вільний крій в даному випадку стануть недоречні. Образ можете доповнити тонким ремінцем, з його допомогою підкресліть талію, це відверне увагу від найбільш проблемної зони.

Вузькі плечі і стегна.

Коли у вас вузькі плечі і стегна, а ваша фігура швидше нагадує собою прямокутник. Дівчатам з такою фігурою протипоказано носити блузи з глибокими вирізами. Зверніть увагу на те, що прозорі речі – це не ваш вибір.

Широкі плечі.

Широкі плечі здатні зробити жіночу фігуру чоловікоподібною, вони надають масивності. Але вірно підібрана блуза завжди допоможе вам виправити ситуацію. Підберіть такий фасон, який би акцентував увагу на талії і стегнах. Уникайте клітинки, смужки і великих малюнків. Вільний крій також недоречний.

Широка талія.

Якщо в талії ви дуже далекі від ідеалу, то підібрати і купити ідеальну блузу буде складно, але можливо. Обтягуючі і широкі силуети вам не підійдуть, але моделі з надмірно глибоким декольте, а також вільним кроєм в талії стануть справжнім порятунком.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.