Як правильно прати речі і продовжити їхнє життя?

купити сорочку жіночуПри сучасному темпі життя одяг та білизна швидко брудняться і просочуються потом і іншими неприємними запахами, тому прати доводиться практично щодня. У жіночому гардеробі переважають речі з натуральних тканин, а також мережива, шовковий одяг і білизна. Бавовняні туніки, футболки, блузки, коттонові штани, спідниці та шорти можуть мати різні кольори, від білого до чорного. Щоб одяг не втратив свій зовнішній вигляд, за ним потрібен правильний догляд.

Нижня білизна з мереживними вставками і ліфчики на кісточках можна легко випрати в машині без пошкодження, якщо їх попередньо помістити в тонкий мішечок з тонкої натуральної тканини.

Прати шкарпетки вручну часом не вистачає часу. Та й чи треба, якщо в будинку є пральна машину. Перед тим, як помістити шкарпетки в барабан пральної машини, замочіть їх на пару годин у воді, з додаванням борної кислоти.

Однотонний одяг з натуральних тканин, а також трикотаж можна прати в пральних машинах при високих температурах. Однак уважно прочитайте етикетки на одязі, можливо структура тканини вимагає щадного режиму прання.

Речі з кольорової тканини необхідно прати при температурі води не більше 30 градусів при щадному режимі. Останнім часом все більше людей схиляються до народних традицій і купують вишитий одяг або вишивають його самі. Такі речі необхідно прати вручну, не пересушувати і прасувати вишиту частину з вивороту через вологу тканину.

Для прання речей з джинсової тканини необхідно використовувати пральні порошки без відбілювача або порошки для кольорової тканини. Чорні джинси пруть при температурі не вище 40 градусів, кольорові не вище 60 градусів. При цьому не слід віджимати джинси на високих оборотах барабана. Краще дати воді стекти природним чином. Таким чином, одяг вам послужить не один сезон.

Постільна білизна в жарку пору року вимагає частого прання. Білі простирадла необхідно прати з порошком, до складу якого входять відбілювачі. Кисневмісний відбілювач, який входить до складу універсальних порошків, не руйнує структуру тканини, тому прийнятний для прання бавовняних білих простирадл.

Хімічна промисловість пропонує новий сучасний високоефективний засіб для прання з високим рівнем активних інгредієнтів. Це капсули, які містять концентрований гель. Для прання однієї порції білизни буде потрібно всього одна капсула гелю, яка лягає на дно барабана перед завантаженням пральної машини.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.