Як правильно поєднувати модні принти в одязі?

купити одяг в смужкуМода на жіночий одяг не стоїть на місці і постійно розбавляється модними принтами.

Жінки, які вміло поєднують принти в своєму образі виглядають яскраво, модно і сміливо. Щоб навчитися виглядати так, необхідно знати основні правила при поєднанні модних принтів.

1 правило:
Принти повинні відрізнятися за розміром, але при цьому мати щось спільне, наприклад: фон.
2 правило:
Якщо одяг складається з принтів, то фасон повинен бути максимально простим. Також не слід використовувати прикраси та аксесуари, інакше все буде яскравим і позбавленим смаку. Принт втратить свою особливість.
3 правило:
При виборі принта слід враховувати жіночі особливості фігури (тип фігури і комплекція). Наприклад: якщо дівчина невисокого зросту або має зайві кілограми, то в такому випадку краще не використовувати горизонтальні лінії.

Як поєднувати анімалістичні принт?
По-іншому цей принт називається «звіриним», тому, що містить імітацію на шкури тварин (леопард, тигр, змія та інші). Даний принт сильно зобов’язує, не терпить надлишків. Якщо дівчина бажає використовувати анімалістичні принт, то в цьому стилі повинен бути лише один елемент образу, не більше.

Етнічний принт!
В даному випадку етнічні принти можна поєднувати в образі, якщо тільки принт не містить дрібних деталей. Також важливо, щоб принт був, в одній колірній гамі, допускається розходження у відтінках.

Флористичний принт!
Якщо сказати простіше, то це принти складаються з квітів і рослин. Якщо є бажання поєднувати цей принт у всіх елементах одягу, то необхідно змішувати мікс з дрібних і великих квітів. У цьому випадку квіти або рослини повинні бути схожими. Якщо присутній страх неправильного поєднання, то краще підібрати однотонну річ, яка підходить за кольором до одягу з принтом.

Геометричний принт!
До цього принту можна віднести – клітку, горох, лінії і так далі. Зараз в моді асиметричні образи. Для цього можна вибрати лінії, які мають різну товщину, і розташовані в різні боки. При використанні цього принта слід пам’ятати про особливості фігури, і проявити обережність.
Це основні принти, які в моді на сьогоднішній день.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.