Як правильно попрасувати сорочку?

жіночий офісний одягЯк правильно попрасувати сорочку.

Якщо Ви думаєте, що сорочку попрасувати дуже легко, то існують два варіанти. Перший – Ви самостійно ніколи ще цього не робили. Другий – Ви не чоловік. Ці кілька порад допоможуть Вам стати трохи більш самостійною.

Спочатку дуже уважно вивчіть ярличок, який повинен бути вшитий в один з бокових швів сорочки і який Ви могли безжально відрізати в перший же день, після покупки, оскільки він «лоскотав» ваші ніжні ребра. За ідеєю, на ярличку мало бути написано, з якої саме тканини пошита сорочка, і в якому температурному режимі її потрібно прасувати.

Коли Ви переконалися, що ярлика немає ні на сорочці, ні в шафі, ні в документах, ні навіть в сміттєпроводі, включайте праска на «двійку» – тому що жіночі сорочки переважно роблять з бавовняної тканини. Але про всяк випадок, все-таки не прикладайте розпечену праску прямо до середини спинки в сорочці, а спробуйте потихеньку пропрасувати найнепомітніші куточки сорочки. Якщо праска приклеїлася до тканини сорочки, то це означає, що сорочка могла бути зшита не з бавовни, а з шовку або з синтетичної тканини, наприклад – поліестеру. В такому випадку регулятор температури в прасці потрібно переставити на «одиницю».

Якщо ж тканина після ваших титанічних зусиль не розгладжується взагалі, то можете вважати себе щасливим володарем виробу з льону, який знаменитий тим, що дуже погано і повільно розгладжується, зате мнеться миттєво і назавжди. В такому випадку, переводимо регулятор праски на «трієчку» і переходимо до «водних процедур», тому що лляна тканина вимагає доброго зволоження і подальшого відпарювання.

Тепер переходимо до самого процесу прасування. Послідовність цього процесу повинна завжди бути незмінною. Спочатку – комірець (спочатку гладимо з вивороту – від кутів, до середини, потім точно так само, але вже з лицьового боку). Наступний етап – манжети, теж з обох сторін. І, нарешті, планку (місце, де на сорочці пришиті ґудзики). Останнє і найлегше – після планок гладимо обидві полочки сорочки, а потім вже спинку. Сподіваємося, що тепер Ви знаєте, як правильно попрасувати жіночу сорочку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.