Як правильно підібрати одяг?

posted in: Жіночий одяг | 0

джинсиЗараз все частіше на обкладинках глянцевих журналів можна побачити не супер моделей, а самих звичайних людей. І вся справа в тому, що виглядати модно дозволено будь-якій людині з будь-якою фігурою. А тут головне, правильно підібрати одяг, аксесуари, макіяж як стверджують модні тенденції останніх років.

Залишилися в минулому часі безформні балахони, а їм на заміну прийшли наряди, які підкреслюють фігуру будь-якої леді. І це як пишнотілих дам стосується, так і струнких жінок. Добре підібраний наряд дасть можливість не тільки змінити недоліки, проте і підкреслити плюси фігури.

Наприклад, майже всім жінкам в нашому світі, що має округлі форми, підійде привабливий V-подібний виріз. Наряди з схожим виразом виглядають модно і стильно, а ще візуально подовжують фігури жінки, роблячи її набагато привабливіше, стрункіше. Досить актуальними є і речі, зшиті з тканин які надають деяку витонченість і легкість.

А ось маленьким і худеньким жінкам підійдуть ідеально комфортні в’язані светри, які мають великі в’язані коси. Ще дуже цікаво виглядають різні костюмчики з вельвету і букле. Так само худеньким жінкам підійде спідничка, що має довжину по коліна або ж незначно нижче.

Жінкам, які мають найбільш пишні форми, варто зупинити свій вибір на спідниці-олівці з щільних тканин, довжина якої стане трохи нижче коліна. Так само їм підходять і великі пояса, і відповідно їх краще тримати трохи нижче талії. Вони зможуть підкреслити достоїнства фігури та створити виразну талію.

Тільки не забувайте ніколи одне – будь-який одяг повиннен бути для вас практичном і зручним.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.