Як правильно підібрати модний одяг по фігурі дівчатам?

posted in: Поради | 0

стильЯк правильно підібрати одяг по фігурі дівчатам?

Дуже часто ми задаємося питанням, чому одні речі ідеально виглядають на одних і смішно, і безглуздо виглядають на інших? Відповідь на це питання дуже проста – це залежить від особливостей фігури.

Навіть якщо є те, що не влаштовує вас у вашій фігурі, не треба впадати у відчай, все можна виправити правильно підібраним жіночим одягом, давайте розглянемо різні варіанти.

Якщо має місце зайва вага не варто використовувати обтягуючі яскраві речі. Перевагою для даного типу фігури є вільні речі не яскравих кольорів, довгі спідниці, сукні, класичні прямі брюки! Відмінним варіантом будуть речі у вертикальну смужку. Щоб вигляд не був нудним і сірим, можна використовувати красиві аксесуари, біжутерію.

Якщо присутній зайва худоба і важко набрати вагу, вам підуть мішкуваті речі, також можна сміливо використовувати багатошаровість в жіночому одязі, що візуально створює об’ємні форми.

Дівчатам невисокого зросту дуже добре підходять легінси. лосини, джинси з туфлями на каблуках, якщо ви дуже високого зросту-вам підійде взуття на низькому каблуці і довгі сукні.

Красиву і пропорційну фігуру можна підкреслити елегантними, обтягуючими речами, дуже добре підійде класичний стиль в жіночому одязі.

Запам’ятайте, що правильно підібраний вами одяг – запорука успіху і сприйняття вас оточуючими.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.