Як правильно підібрати колір жіночого одягу?

жіноча кофта, жіночий одягКолір в жіночому одязі є одним з найважливіших критеріїв вибору предметів жіночого гардеробу, аксесуарів і декоративної косметики. Якщо підібрати його неправильно, то можна візуально зістарити себе і виставити напоказ деякі недоліки обличчя та тіла. Навпаки, правильно підібравши колірну гамму жіночого одягу, можна прикрасити себе. Щоб добитися потрібного ефекту, необхідно знати, які відтінки вам підходять та чим вони один від одного відрізняються.

Всі існуючі колірні відтінки походять від 3-х основних кольорів – червоного, синього і жовтого, змішання яких утворює помаранчевий, зелений та фіолетовий, за допомогою яких можна отримати абсолютно будь-який тон зі спектра. Вони діляться на два класи:

• теплі відтінки: в червоній кольоровій гамі – кораловий, цегляний, маково-червоний, вогненно-червоний; у жовтій – гірчичний, медовий, бурштиновий, яєчний; у синій – колір морської хвилі, бірюзовий, небесно-блакитний, волошковий; в зеленій – хакі, оливковий, колір лісової зелені і т. д .;

• холодні відтінки: в червоній кольоровій гамі – пурпурний, малиновий, вишневий, бордовий; у жовтій – лимонний, палевий; у синій – блакитний, ультрамарин, індиго; в зеленій – малахітовий, смарагдовий, колір хвої і т. д.
Звичайно, цими відтінками тепла і холодна кольорова гами не обмежуються. Сучасні дизайнери використовують більш складні, цікаві, змішані кольори в жіночому одязі. Кожен відтінок – теплий або холодний – підходить певного типу. Від цього і потрібно відштовхуватися при виборі та купівлі жіночого одягу.

Людям з типом шкіри “зима” підходить холодна колірна гамма в одязі. Це володарі блідої шкіри з блакитним подтоном, сірих, льодово-блакитних або карих очей, темного волосся. Прохолодні відтінки в жіночому одязі підходять і людям з цветотипом “літо” – власникам молочної, блідою або оливковою шкіри з холодним підтоном, світло-русявого або з попелястим відтінком волосся, сірих, блакитних, світло-зелених очей.

Теплими кольоротипами є “весна” і “осінь”. Володарі першого кольоротипу мають світлу, бронзово-золотисту або відтінку слонової кістки шкіру, сині, зелені або горіхового відтінку очі, золотисто-каштанові, медово-мідні або солом’яного відтінку волосся. “Осінні” люди – це, як правило, власники прозоро-білої або трохи золотистої шкіри, світло-блакитних або золотисто-карих очей, волосся теплого відтінку – червоно-каштанового, рудого, мідно-золотих. Виходячи з вище сказаного варто купити жіночий одяг потрібного відтінку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.