Як правильно підбирати кольори в одязі?

Колір – це життя. Колір всюди, в одязі який ви так хочете купити, в ваших ювелірних виробах. У дитячому одязі потрібно точно обмірковувати колірну гамму щоб це не тільки відповідало тенденціям моди, але і виглядало красиво. Ось трохи теорії кольору модницям. Основні кольори це червоний, синій і жовтий який так діти люблять. У теорії, можна зробити будь-який колір з цих трьох (крім білого, який насправді відсутність кольору). На практиці це залежить від того з якого почати, але ми не змішуємо фарби тут, так що просто пам’ятайте, що основними кольорами є червоний, синій і жовтий. Ви дізнаєтеся, чому в наступному кроці.

Вторинні кольори є кольорами, які ви отримуєте від змішування рівних кількостей будь-яких двох початкових кольорів. Змішування всіх трьох дасть вам чорний. Вторинні є фіолетовий, оранжевий і зелений.

Тепер, навіщо тобі це знати? Ну, первинні і вторинні разом дають нам додаткові кольори від яких наприклад сукні ще робляться більш привабливими. Додатковий колір є кольором прямо протилежним від нього на колірному колі, або, якщо, починаючи з первинних, кольорів зі змішання двох інших початкових. Так по суті колір і його доповнення містять всі первинні між ними. Компліментом Червоного є зелений. Доповненням Жовтого є фіолетовий. Доповненням Синього є помаранчевий.

Вторинні кольори виготовляються шляхом змішування рівних частин будь-яких двох додаткових. Таким чином, вторинні кольори зелений (жовтий і синій), помаранчевий (жовтий і червоний) і фіолетовий (синій і червоний). Скажімо, у вас є жовта сукня, і ви хочете трохи пожвавити цей наряд. Якщо це в денний час, ви можете використовувати насичений фіолетовий для ювелірних виробів і аксесуарів. Це класичне поєднання фіолетового і жовтого, що дуже помітне і кидається в очі. Тим не менш, ви не завжди хочете бути в центрі уваги, але гарний одяг для дітей треба купувати, привчите їх з дитинства до прекрасного і правильно змішувати кольори в одязі, щоб у них був стимул тягнутися до кращого при цьому це дасть можливість правильно поєднувати наряди і економити на їх покупці.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.