Як правильно одягатися жінці з фігурою перевернутий трикутник?

posted in: Жіночий одяг | 0

млда 2016Плечі ширші, ніж стегна. Стегна вузькі і швидше за все сідниці плоскі, а ноги худі і стрункі. Все це опис жіночої фігури “перевернутий трикутник”. Щоб добре виглядати і гармонійно поєднати верх і низ фігури, слід дотримуватися певних порад.

1. Порада: Як вибрати верх?
Жінкам з таким типом фігури не варто «обтяжувати» верх, він і без того здається більше, ніж низ. Краще вибирати кофти з вертикальними лініями, які візуально витягнуть тулуб і зроблять плечі вужчі. Також варто відмовитися від кофт і блуз з об’ємною вишивкою, жабо, відкритими плечима, круглим вирізом, прикрашеними бісером – все це збільшує верх, і робить його ширше.

2. Порада: Як вибрати низ?
Дівчатам з вузькими стегнами варто відмовитися від футболок, вузьких джинсів, коротких і обтягуючих спідниць, спідниць олівців. Замість цього носити одяг, який буде візуально розширювати низ фігури. Плісировані і пишні спідниці, вільні штани, штани чінос (об’ємні в стегнах і звужуються до щиколоток) – такий низ потрібно носити з фігурою перевернутий трикутник. Все що надає об’єм стегнам і сідницям.

3. Порада: Колір?
Універсальним рішенням буде – світлий низ, темний верх. Але, якщо жінка хоче одягти світлий верх, то немає нічого неможливого. Для цього достатньо просто надіти низ з будь-яким розширюючим орнаментом (клітинка, горизонтальні лінії, великі квіти, трикутники, горох). За допомогою такого орнаменту низ буде все одно здаватися ширше, навіть зі світлим верхом. Також можна одягнути світлий облягаючий верх і вільний світлий низ, в поєднанні вони будуть врівноважувати пропорції фігури.

4. Порада: Сумка?
Не варто купувати великих сумок на плече, така сумка ще більше збільшить верх. Ідеально підійдуть сумки середніх розмірів, лямки якої закінчуються на рівні стегна. Також добре виглядають клатчі та невеликі сумочки «кейси».

Ось основні поради щодо створення гармонійного образу для дівчат з фігурою пісочний годинник. Але при виборі одягу і його кольору, дівчина повинна пам’ятати про свою комплекцію. Наприклад: якщо дівчина повна, то краще відмовитися від занадто світлого і пишного одягу. Дотримуватися помірності і гармонії треба в усьому, ось запорука успішного образу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.