Як правильно одягатися за типом фігури?

купити платтяНайлютіший ворог жіночої фігури – це самі жінки. Як часто вам вдавалося зустріти на вулиці жінку в наряді, який, м’яко кажучи, що їй не личить? Сучасні реклами, велика кількість вибору в жіночому одязі пробуджують бажання мати і носити самі унікальні і цікаві штучки. Але тут головне зрозуміти: а чи йде вам ця річ? І як правильно одягатися за типом фігури?

Жіночу статуру поділяють на два основних типи які вимагають максимум уваги: «груші» і «яблука». Така жартівлива градація має місце бути. Коли жінка – яблучко обтягує себе маленьким коротким платтям, то, як би вони не виглядали добре окремо, в комплекті – це виглядає відштовхуюче. Ну, а жінці – груші не варто акцентувати увагу на своїх стегнах – це зробила вже природа.

Для початку, підбираючи черговий наряд, піклуйтеся про цілісність образу. Якщо під ошатну блузку ви надягнете джинсову спідницю, то вас навіть ідеальні параметри не врятують. Страждаючи великим животом, не варто купувати обтягуючі кофти, або купувати на широкі стегна світлі брюки – галіфе. У випадку з широкою «підставою» доречніше буде купувати такі жіночі вбрання, щоб стик речей був вище лінії стегон. Це допоможе приховати явний недолік і підкреслити талію. Не дивіться на моду, зверніть увагу на те, що на вас добре сидить, адже жіноча родзинка полягає не в самих дорогих жіночих нарядах.

Ви маєте повну і коротку шию? Чи не докоряйте її в наглухо закритий комір: від цього вона буде виглядати ще коротше. Стилісти рекомендують такий прийом: на повні частини надягати темні речі, а на стрункі – світлі. Так ви зможете візуально вирівняти різкі переходи.

А в цілому не дивіться на своїх сусідок або співробітниць. Вони виглядають добре, тому, як їм вдається вміло використовувати правило поєднання речей. Тому в гонитві бути на когось схожою, створіть свій образ і вірно дотримуйтесь його.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.