Як правильно носити джинси із завищеною талією?

джинсиА ви знаєте, як правильно носити джинси із завищеною талією?

Джинси з високою посадкою можуть стати відмінною річчю вашого базового гардероба, проте можуть і зіпсувати ваш зовнішній вигляд. Так які ж помилки не потрібно здійснювати, щоб виглядати на всі сто?

Ховати джинси в взуття.
Ні за що не намагайтеся заправляти джинси вільного крою в чоботи або ж ботфорти. Цей маневр буде візуально псувати фігуру, скорочуючи ваші ноги. Ви можете спробувати носити з так з осіннім взуттям лосини, легінси. Однак і тут не слід забувати, що штани та чоботи повинні бути різних відтінків, щоб не псувати загальну картину.

Підвертати джинси.
Якщо джинси вам здаються занадто довгими, найкраще їх просто віднести на підшиття. Інакше ви ризикуєте «втратити» кілька сантиметрів у зрості. Це відбувається тому, що на перший погляд здається, що ваші щиколотки ширше, ніж є насправді. Особливо, це стосується дівчат з маленьким зростом.

Купувати пару на виріст.
Також необхідно пам’ятати, що штани (нехай вони навіть не в обтяжку) не повинні бути занадто широкими. Це виглядає досить недбало, та ще й може зробити вас більшими. Намагайтеся підбирати штани так, щоб вони підходили вам за розміром.

Брати розмір трохи менше.
Що стосується розміру побільше, ми розібралися, але чим погані маленькі джинси? А тим, що вони утворюють в деяких місцях некрасиві складки, які псують весь ваш образ. Також вони можуть «допомогти» придбати проблеми зі здоров’ям, так як викликають застій крові, а згодом можуть бути викликати, щось і серйозніше. Хіба воно варте того?

Носити нижче талії.
Здається, брюки з високою посадкою в своїй назві і без того розглядають, що їх потрібно носити на рівні талії і ніяк не на стегнах. Але іноді зустрічаються і ті, хто думають, що якщо такі джинси припустити, то, це поліпшить їх вид, але як же вони помиляються! Даний підхід тільки погіршить вигляд, це виглядає вкрай неохайно і без смаку.

Одягати джинси поверх взуття.
Чомусь частина дівчат думає, що якщо вона купить дуже довгі штани, то візуально це буде витягати їх ноги. Вони пхають частину своїх каблуків під жіночі джинси, припускаючи, що так будуть здаватися набагато вище, але це в корені невірно! Такий прийом не працює, тому що здається, ніби каблук – це продовження їх ноги. Створюється враження, що дівчина на ковзанах або ходулях. Таким модницям варто спробувати інакше підбирати взуття і прийнятну для неї довжину джинсів.

Поєднання з прозорим.
Радимо не носити прозорі блузи або топи з брюками з високою посадкою. Самі по собі такі жіночі джинси змушують звертати на себе увагу, а так ви будете виглядати вкрай вульгарно. Краще підібрати речі щільніше, тоді ніхто не буде сумніватися в тому, що ви маєте відмінний смак і можете правильно себе подати.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.