Як повним жінкам бути модними і чарівними?

posted in: Жіночий одяг | 0

великі розміриВласниці фігурки Plus Size, часто сильно комплексують через це і не приділяють особливої ​​уваги модним тенденціям. Думаючи, що мода це для струнких. Іноді навіть стикаються з такою проблемою, що при бажанні придбати вподобану дрібничку, вона виявляється стандартних розмірів, які їм занадто маленькі.

Зневірившись, складають руки і ходять в безформному, що не має ніякого виду одягу, або купують малий і, одягнувши його, виглядають абсолютно безглуздо. Не засмучуйтеся і не впадайте в крайнощі. Для вашої проблеми є рішення. Ось способи бути модною і стильною леді.

Про що потрібно пам’ятати!

– Пишні форми, не означає не гарно. При правильно підібраному стилі, одязі, який приховує недоліки і підкреслює краще, з відповідним макіяжем та зачіскою повна жінка не поступиться за красою стрункі.

– Хоч би яким був одягнений на вас одяг, якщо у вас буде сутула спина і перекошена фігура, жіноче вбрання не матиме ніякого виду. Ні що так не псує даму, як згорблена спина. Так, що в першу чергу подбайте про свою поставу. Завжди тримайте спину рівною, не сутультесь. Ваша хода повинна бути легкою і красивою.

Правильний підбір одягу!

Дуже важливо не просто придбати модний одяг, а правильно його підібрати. Добре підібрані речі можуть не тільки надати вам шарму, але і візуально скинути кілька зайвих кілограмів.

– Купуючи модне вбрання, не нехтуйте приміркою. Одяг завжди повиннен бути вашого розміру. І ідеально підходити до фігури. Навіть самі ультрамодні штани, але які будуть вам замалі, здатні зіпсувати весь ваш зовнішній вигляд.

– Намагайтеся підкреслити ваші достоїнства за допомогою одягу. Одним з таких засобів може стати пояс. Він робить фігуру значно стрункішою і такий атрибут дуже модний зараз. Але пояс потрібно підбирати також відповідно до фігури. Наприклад, широкий пояс на талії прекрасно підійде власницям пишних форм. Але ось власницям короткої талії краще купувати вузькі пояси.

У цьому році на піку моди кольорові штани, але купуючи їх, приділіть особливу увагу кольорам і талії. Яскраві кольори, наприклад помаранчевий, візуально зроблять ноги повніше. Тому зупиняйте свій вибір на більш темних тонах. Штани з заниженою талією не підійдуть вашому типу фігури. Вони підкреслять наявність живота і зроблять його безформним, а ось з високою навпаки підтягнутий. І ви будете виглядати стрункіше.

Дуже доречним буде одяг з різними колірними блоками. Наприклад, вертикальні смуги зроблять фігуру стрункішою і вище. Або яскраве квітчасте плаття з більш темною, вставкою навколо пояса підкреслить вашу талію.

У виборі спідниці виключіть такі фасони, як міні або кльош. Вам підійдуть спідниці, що мають довжину до коліна, вільного фасону. Що стосовно штанів, то оптимальний варіант, якщо вони будуть прямими.

Варто звернути увагу і на взуття. В першу чергу воно повинно бути зручним. Тоді туфлі будуть тільки сприяти красиві ході. Варто віддавати перевагу туфлям з каблучками, але не потрібно, щоб вони були занадто високими.

Слідуючи цим легким правилам у виборі одягу, ви завжди будете викликати захоплення.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.