Як підкреслювати індивідуальність стилю за допомогою аксесуарів.

модаЯк підкреслювати індивідуальність стилю за допомогою аксесуарів.

Безумовно, будь-яка жінка хоче бути особливою, унікальною, неповторною. Оригінальність – це завжди цікаво і привертає увагу. Інша справа, коли можна бути оригінальною і ексцентричною, а можна просто виглядати безглуздо і незрозуміло. Як знайти золоту середину і залучити максимум захоплених поглядів чоловіків, і заздрісних з боку жінок?

В першу чергу можна самовиражатися, використовуючи аксесуари. Вони – дзеркало нашого стилю, адже навіть лаконічне чорне плаття може грати по-різному з ниткою перлів і клатчем або шкіряною курткою “косухою”, черевиками і об’ємною сумкою Tote. А якщо на такому безформно-стильному шкіряному мішку з ручкою через плече прикріпити металевий ярлик з ініціалами власниці – унікальна деталь буде гарантована. Зараз такі таблички для будь-яких цілей можна замовити у кожному рекламному агентстві. Коштувати ця послуга буде недорого, але така дрібниця моментально додасть вашому образу такий невловимий брендовий шик, якого так часто складно досягти і більш витонченими способами.

Дуже цікаво, що металева табличка з ініціалами або тотемом власниці (зображення тварини, рослини або руни) буде виглядати на сумці Satchel (Сатчел), яка представляє собою своєрідну форму ранця – аналогічні ремені-застібки і ручка через плече. Оскільки сама по собі ця модель трішки грубувата, табличку можна прикріпити досить велику і з міді, зістареного металу або навіть затемненого срібла. Здорово продемонструє ваш унікальний смак брелок для сумки у вигляді жіночого револьвера початку ХХ століття.

Шийні хустки, які повернулися в нашу моду з подіумних показів, ось уже кілька сезонів поспіль є дуже актуальними. Тут обмеження одне – яскравість. Уникайте тьмяних і бляклих півтонів, м’якої однотонної пастелі. Найбільш вдало підкреслять вашу неповторність етнічні орнаменти, причому народність і фольклор при цьому значення не мають: майя, ацтеки, інки і їх оранжево-червона геометрія, фінські олені і схематичні сніжинки, російські матрьошки, індійські огірки, японські ієрогліфи – все це беззаперечний тренд.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.