Як підібрати жіночий одяг по фігурі – поради на всі випадки життя.

posted in: Жіночий одяг | 0

Як підібрати одяг по фігурі: моделі на всі випадки життя.

Багато молодих дівчат, а також ті представниці прекрасної статі, які всерйоз захоплюються спортом, є власницями чудової фігури. Для такої статури характерні широкі плечі і досить вузькі стегна. Слід зазначити, що саме такою фігурою володіє більшість відомих сьогодні топ-моделей. Дівчатам з такою статурою йдуть вузькі, укорочені топи, що зовні нагадують дитячі футболки, а також штани і джинси будь-якого фасону, аж до актуального skinny. Серед особливо вдалих варіантів стилісти виділяють штани типу «дудочки».

Ті дівчата, чия фігура майже ідеальною, як правило, є щасливими власницями бездоганно струнких ніг. Це дозволяє їм носити і короткі шорти, і брюки-банани. Однак важливо пам’ятати про те, що якщо вибір робиться на користь вузьких, щільно облягаючих ноги штанів, то топи, блузки і сорочки повинні бути виконані в більш об’ємному, вільному крої. Ідеальна «партія» для вузьких брюк і джинсів-skinny – зручні блузки, туніки, довгі елегантні кардигани, а також прямі піджаки, більше нагадують предмети чоловічого гардероба.

Ті дівчата, чия фігура за формою нагадує трикутник, є власницями однаково широких, або, навпаки, вузьких стегон і плечей. Талія, при цьому, залишається не дуже вираженною. Як правило, така фігура характерна для худорлявих, спортивних представниць прекрасної статі. Їх вибір – кардигани, піджаки і жакети. Однак це не повинні бути предмети гардероба, що нагадують чоловічий клубний піджак: важливо, щоб модель була приталенною. Тільки в цьому випадку одяг допоможе зробити силует більш пропорційним і жіночним.

До піджаків і жакетів власниці фігури типу «прямокутник» можуть сміливо можна вибирати спідниці. Особливо вдалим варіантом стануть ефектні плісировані моделі, що надійно фіксуються на талії, роблять її більш виразною. Чудовим вибором стануть сукні в вінтажному стилі – моделі, що нагадують ті предмети дамського гардеробу, які були актуальні в середині минулого століття. Що стосується штанів, то їх, за можливості, рекомендується уникати. Не бажано використовувати в образі прямі класичні брюки – вони зроблять фігуру невиразною, і остаточно замаскують собою навіть мінімальну різницю між стегнами і лінією талії.

Повним дівчатам рекомендується уникати багато декорованого одягу. Однозначне «ні» вони повинні сказати блузам, топам і сорочкам, прикрашеним різними рюшами, бантами та іншими подібними елементами. Одяг, обраний володарками повної фігури, зовсім не повиннен бути мішкуватим і безформним. Основна функція предметів гардероба – зробити статуру більш пропорційною, «прибрати» кілька зайвих сантиметрів з проблемних ділянок. З цими завданнями чудово справляються злегка приталені, в міру вільні предмети жіночого одягу – подовжені піджаки, прямі брюки, спідниці, блузки з рукавом 3/4.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.