Як підібрати жіночі шорти?

posted in: Жіночий одяг | 0

купити шортиЖіночі шорти можуть бути компромісним варіантом між жіночністю і зручністю. Цей предмет одягу оголює більшу частину жіночої фігури, сковуючи при цьому рухів, не підноситься вгору при ходьбі і не створює іншого дискомфорту, який змусив би панянок всіх країн змінити зручні жіночі шортики на некомфортні в спеку штани. Але не кожна леді може собі дозволити носити той предмет одягу, який їй сподобається. Ця стаття зможе допомогти вибрати найкомфортніші жіночі шорти.

Якщо вийшло підшукати підходящі для себе жіночі шорти, які чудово сидять, прийнятної довжини, то необхідно завжди пам’ятати, що цей предмет одягу більше прийнятний для щоденного носіння, не варто приходити в них на роботу, на церковну службу, на свято, на ділову зустріч, для цієї мети існують штани.

Це відноситься і до комбінування з нарядним одягом – піджаками від костюма, шикарними туфлями на шпильках, нарядними блузками. Втім, на сьогоднішній день все більше знаменитостей шукають можливість з успіхом комбінувати джинсові шорти, наприклад, з сорочкою і жакетом, залишаючись при цьому іконою стилю. Але не у всіх це виходить, можна довгий час проводити експерименти, а в результаті вийде щось несерйозне. Будь-який жіночий одяг повинен бути до певного місця. Крім того, краще не надягати їх з кофтами з довгим рукавом, це буде виглядати без смаку.

Жіночі шорти на літній сезон найкраще вибирати з легкого матеріалу. Наприклад, чіноси стали дуже популярними, також як і шорти з лляної тканини. Найпопулярнішим видом можна вважати шорти з колишніх джинсів. Можна їх придбати в магазині, або, щоб не витрачати багато грошей, змайструвати їх своїми руками. Важливо створити охайні розвороти, щоб не було видно звисаючих ниток. Джинсові короткі шорти вже стали всесвітньо відомі, і хоча б раз їх носили практично всі жінки.

Модницям з атлетичною фігурою додатковий об’єм в нижній частині тіла можуть допомогти створити оригінальні шортики з цікавими накладними кишенями, чудовою ідеєю будуть шорти, які внизу будуть розширюватися. Краще підібрати шорти не вище колін, оскільки короткі моделі ще більше виділять трикутну форму. Не потрібно переборщувати з темними кольорами, світлі відтінки здатні відвернути увагу від дефектів фігури.

У випадку з грушоподібним типом фігури важливе значення надається стегнах. З цієї причини краще відмовитися від високих шортів. Постарайтеся вибрати ту модель шортів, яка зробить силует більш стрункішим. Шорти жіночі до середини колін або навіть трохи довше можуть допомогти вам в цьому. Зроблять ноги стрункішими шорти зі стрілками. Повинна бути комбінація і грамотне поєднання, шорти темного кольору повинні бути підібрані зі світлою майкою і навпаки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.