Як підібрати сукню по фігурі?

плаття, моделі суконь, плаття по фігурі, плаття прямого кроюНіщо не робить жінку такою привабливою, як жіноче плаття, яке добре сидить по фігурі. Фасонів жіночих суконь існує безліч. Як підібрати те, що підкреслить вашу красу і згладить недоліки в цьому розмаїтті?

Насамперед визначаємо тип фігури – прямокутник (талія виражена слабо, ширина стегон і плечей приблизно однакові), спортивний тип фігури (плечі ширше стегон, талія чітко виражена), трикутник (широкі стегна і вузький плечовий пояс) або тип «пісочний годинник», визнаний ідеальною формою жіночої фігури (плечі і стегна майже однаково рівні, чітко окреслена талія).

Власницям фігури у формі пісочного годинника, підійдуть практично будь-які моделі суконь. Відзначимо, що власницям повних рук, краще вибирати моделі з рукавом три чверті.

Жінкам з типом фігури «трикутник», ідеально підійдуть фасони подібні «дзвіночок» – широкі сукні з струмуючих, легких тканин. Візуально збільшити лінію верху допоможуть різні форми об’ємних рукавів. Слід уникати моделей з заниженою талією.

Тим, у кого фігура спортивного типу, потрібно намагатися підкреслювати стрункий низ і приховувати важкий верх. Вибір суконь трапецієподібної форми – як раз те, що потрібно власницям подібного виду фігури. Сукні з декольте або рукавами у вигляді ліхтариків – не для вас.

Фігура «прямокутник» потребує корегування лінії талії. Плаття з заниженою талією, або навпаки, із завищеною, а також моделі з широким поясом – всі ці сукні для вас. Уникати слід суконь прямого крою, вони будуть виглядати на вас безформними.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.