Як підібрати шкарпетки?

носкиЗовнішній вигляд людини відіграє вагому роль в її житті. І приказка про те, що, мовляв, “зустрічають по одягу” – зовсім не порожній звук. Погодьтеся, у охайної, красиво одягненої людини є набагато більше шансів завести знайомство,її скоріше візьмуть на роботу. Та й серед вже працюючих в офісі людей начальство зазвичай виділяє тих, хто завжди одягнений “з голочки”.

Якщо ви хочете зробити свій образ гармонійним, слід враховувати кожну дрібницю. Наприклад, така, здавалося б, малозначима деталь, як шкарпетки. Вони не кидаються в очі відразу, але якщо на важливій зустрічі ви будете сидіти навпроти співрозмовника, закинувши ногу на ногу, то ваш візаві мимоволі зверне увагу на ваші шкарпетки. І якщо вони будуть “вибиватися” з стилю вашого вбрання, то людина підсвідомо зробить відповідні висновки про вашу манері одягатися.

Як же правильно підібрати і купити шкарпетки?

Існують критерії, на які слід звернути увагу. Це їх колір, розмір і матеріал, з якого вони виготовлені. Кожен з цих критеріїв в однаковій мірі важливий. І якщо колір шкарпеток впливає виключно на ваш стиль, то шкарпетки з неякісних матеріалів або невідповідного розміру здатні зробити негативний вплив на ваше самопочуття і здоров’я. Давайте зупинимося на кожному з критеріїв вибору шкарпеток.

Як підібрати шкарпетки за розміром?

Відповідний розмір шкарпеток визначити дуже просто: він повинен бути на розмір більше взуття, яке ви зазвичай носите. Наприклад, якщо ви завжди купуєте туфлі 36 розміру, то слід придбати шкарпетки 37 розміру. Тільки в цьому випадку носок ідеально сяде по нозі. Купуючи панчішно-шкарпеткові вироби в інтернет-магазині, звіртеся зі спеціальною таблицею розмірів і виберіть ті шкарпетки, які підійдуть вам.

Купуючи шкарпетки меншого, ніж потрібно, розміру, ви не тільки істотно скорочуєте термін їх служби, а й приносите собі дискомфорт, адже п’ята на шкарпетці не співпадатиме з вашою п’ятою, а носок буде тиснути на пальці, заважаючи їм згинатися і розгинатися. Зверніть увагу також на те, щоб гумка носка була тугою – це негативно відіб’ється на кровообігу в області стопи.
Як підібрати матеріал шкарпеток?

Перед покупкою обов’язково зверніть увагу на склад тканини в вподобаних вам шкарпетках. Найкраще, якщо вміст бавовни в тканини буде не нижче 90% – такі шкарпетки і прослужать довше, і точно не викличуть ніяких алергічних реакцій. Однак шкарпетки з чистої бавовни не дуже довговічні, тому бажано, щоб в складі було 5-10% синтетичного матеріалу, що відповідає за міцність і еластичність виробу.

Як підібрати шкарпетки за кольором?

У виборі кольору шкарпеток немає нічого складного. Якщо ви плануєте надягати їх під штани, то ідеальним варіантом будуть шкарпетки, що точно збігаються з кольором брюк, або на один тон темніше або світліше. Бажано, щоб шкарпетки були однотонними, без що кидаються в очі візерунків, написів і яскравих малюнків.

Пам’ятайте про те, що шкарпетки, як і нижню білизну, слід міняти щодня. Дуже зручно відразу придбати 7 пар шкарпеток – на кожен із днів тижня. Здійснюючи покупку, згадайте, якого кольору штани і джинси переважають у вашому гардеробі, і придбайте більше шкарпеток такого кольору. Тоді у вас завжди буде підходяща пара, і ваш образ в будь-якій ситуації буде бездоганним.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.