Як підібрати правильно розмір куртки?

жіночі куртки

Як підібрати розмір куртки.

Настала зима і прийшло у багатьох жінок усвідомлення, що теплого зимового одягу-то в гардеробі немає. Як правильно підібрати розмір куртки, щоб не тільки тепло було, але і зручно? Краса, звичайно, вимагає жертв, але будь-який дизайнер скаже, що зимовий одяг тут зовсім ні до чого.

Літню спідницю, плаття, джинси або блузку можна вибрати на розмір менше, щоб і талія підкреслена, і стегна здаються менше. А ось мерзнути в люту зимову холоднечу на користь краси фігури – не варто. Робимо надбавку на светр. Як правило, в зимову пору року під верхнім одягом завжди є теплий светр або піджачок.

Визначаючи розміри курток, завжди слід робити надбавку на цей фактор. Куртка не повинна сильно обтягувати фігуру. Це красиво, безумовно, але не практично в носіні. Як перевірити, чи правильно підібраний розмір. По-перше, можна просто сісти і спробувати, чи зручно вам це робити. По-друге, рекомендується підняти руки або потягнути їх в сторони. Просто зробіть пару нахилів. Це може збентежити продавців, але носити якийсь одяг вам, тому сміливо можна вибирати розміри зимових курток так, як вам це зручно.

Важливо розуміти, що в зимовому пуховику або пальто вам не потрібно буде постійно стояти по стійці «струнко». Вам доведеться в цьому одязі бігати до автобусної зупинки, гуляти з дитиною, ходити в магазини, на роботу. Нічого не повинно обмежувати рухів або доставляти дискомфорту. Краса і розмір. Дуже часто жінки, які носять великі розміри курток, вибирають вироби досить вільного крою.

Щоб зробити фігуру стрункішою, спробуйте віддати перевагу курток, які забезпечені внизу стягивающими гумками. Так і вітряна погода буде не страшна, і фігура буде виглядати більш елегантною і підтягнутою.

Примірка. Дуже швидко підбираються розміри курток, якщо можлива примірка виробу. Важливо, щоб плечовий пояс «сидів» зручно, нікуди не сповзав і був точно на своєму місці. Також дуже важливо, щоб рукава були зручними, не тягнулися під пахвами (для перевірки і піднімалися руки). Намагайтеся вибирати такі розміри зимових курток, щоб виріб красиво сидів спереду і ззаду. Нічого не повинно стовбурчитися і збиратися в складку. Полички на якісних і правильно підібраних за розміром куртках рівні, що не відхиляються в різні боки при застібанні одягу. Якщо планується покупка шкіряної куртки, то можна купити на розмір більше. Якщо це буде «дутий» пуховик, то краще купити розмір – в розмір. Пуховики вже так виглядає занадто об’ємно і пишно, нема чого додавати фігурі візуально зайві, але не існуючі насправді сантиметри. Все в міру. При виборі зимового одягу варто розуміти, що гнатися за модою або шукати там, де дешевше потрібно в міру. Модна, але холодна куртка буде лише зимовим «тягарем». А дешевий варіант не за розміром – зайва трата грошей.

Якщо матеріально ви обмежені, то віддайте перевагу інтернет – магазинах. Там і жіночі розміри курток вказані докладно, можна спокійно, сидячи вдома з чашкою чаю, розібратися у всьому. Крім того, в інтернет – магазинах речі на порядок дешевше. Єдиний мінус – не можна приміряти. Інтернет покупки. Дуже часто жіночі розміри курток вводять в ступор дам, які здійснюють інтернет – покупки. Приміряти виріб можливості не буде, тому вся надія на сантиметрову стрічку і розмірну сітку. Для правильного визначення розміру, необхідно зробити кілька вимірів свого тіла. По-перше, ви повинні знати обсяг стегон. По-друге, вимірюємо розмір грудей. Як правило, цих двох цифр цілком достатньо, щоб визначити жіночі розміри курток. Допускається різниця в сантиметр більше / менше. За допомогою таблиці можна з легкістю визначити розмір. Пам’ятаємо, що при вимірах, не додаємо і не зменшуємо собі сантиметри, як би не хотілося здаватися стрункішою, ніж є насправді. Якщо розміри курток на сайтах магазинів вказані в європейському буквеному варіанті, то губитися не варто, дивимося розмірну сітку від виробника жіночих курток.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.