Як підібрати одяг по фігурі?

posted in: Жіночий одяг | 0

сукні жіночіЯк підібрати одяг по фігурі?

Для будь-якої жінки надзвичайно важливо добре виглядати. Але підібравши зачіску, макіяж і вставши перед дзеркалом, можна відчути неповноту образу. Чого ж не вистачає? Звичайно ж вміло підібраного наряду, адже саме такий виділить всі достоїнства і приховає недоліки. Та й перше враження у оточуючих складається по одягу, як всім відомо. Так як правильно і вміло підібрати одяг? Відповідь проста – за типом фігури.

Перевернутий трикутник.

Власниці даної фігури повинні в першу чергу привернути увагу до ніг. Для цього добре підійдуть грубі мішкуваті або ж з великою кількістю каменів штани, пишні спідниці А-типу, а джинси можна вибирати з поперечними потертостями. Що стосується верху, слід, перш за все, вибирати темні тони і вузький V-подібний виріз. Непогано на даній фігурі будуть сидіти і топи з запахом або зав’язками на талії. Можна також розбавляти образ «витягує» ланцюжками або кулонами.

Прямокутник.

Так як для цієї фігури характерно незначне розходження між плечима, стегнами і талією, слід підкреслити останню, що наблизить силует до «пісочного годинника». Потрібно підбирати топи, що додають об’єм верхні частині, наприклад, пишні рукави або рукава «принцеса». Славно виглядатимуть широкі V- або U-подібні вирізи. На низ підійдуть розкльошені брюки або складчасті спідниці. Не варто нехтувати і звуженими внизу джинсами. А ось брюк із завищеною талією слід уникати.

Пісочний годинник

Найбільш жіночна фігура, якій підійде одяг будь-якої форми. Ось на кого обтягуюче чорне плаття буде виглядати ідеально. Слід робити акцент на талії за рахунок яскравих поясів і вставок. Для верху відмінно підійде всі приталені і з глибоким декольте. Для низу спідниці-олівці і що повторюють силует стегон брюки. Треба знайти найбільш примітні місця в фігурі і намагатися їх підкреслювати. Наприклад, власницям пишних форм варто обходити стороною виріз «човник».

Трикутник.

Правило, яким повинна керуватися володарка даного типу фігури – прибрати увагу від об’ємного низу і залучити його до верхньої частини. Плечі можна візуально збільшити подплечниками і квадратними вирізами. Блузи необхідно підбирати світлі з приспущеними плечима або плечима «ліхтариками». Що ж стосується спідниць і брюк, вони повинні бути не помітними, без каменів, драпіровок і візерунків. Добре будуть виглядати на такій фігурі прямі монотонні штани і не вузька спідниця-олівець.

Яблуко.

Найбільш широкі частини цього типу фігури -грудна клітина і спина. Що необхідно робити? Візуально подовжувати фігуру і витягати силует. Для цього добре підійде напівобтягуючий одяг з тканини гладкої фактури. Рекомендується уникати великих і, навпаки, дрібних малюнків на одязі. Ідеальним рішенням будуть асиметричні топи з V-подібним вирізом і блузи, облягаючі груди і злегка мішкуваті в талії. Внизу будуть непогано виглядати спідниці-трапеції або прямі брюки зі стрілками.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.