Як підібрати і купити сукню по фігурі, і підкреслити витонченість, і грацію?

купити сукнюПідбір і покупка сукні по фігурі: витонченість і грація.

Кожна жінка мріє виглядати гарніше інших представниць слабкої статі. Це природне бажання підкорювати оточуючих власною чарівністю можна легко здійснити. Щоб притягувати захоплені погляди, потрібно вміти правильно одягатися – так, щоб плюси зовнішності були ненав’язливо підкреслені, а мінуси – елегантно завуальовані. Сьогодні ви дізнаєтеся, як це правильно зробити.

Створення гарного силуету.

Жіноче тіло завжди прекрасне. Але, на жаль, іноді представниці слабкої статі скаржаться на деякі вади, які заважають досягти ідеалу. Прочитайте про основні проблеми, які додають незручності жінкам і про те, як вдало обіграти особливості своєї фігури.

Тип А.

Жінкам, чиї плечі здаються вузькими на тлі широких стегон, варто надати фігурі легкість, при цьому потрібно трішки ущільнити верхню частину тіла. Придивіться до суконь з підплечниками, це найпростіший спосіб зробити плечі трохи ширше. Такий тип фігури, званий «груша», засмучує жінок тим, що робить образ важким. Носіть, купуйте наряди А-силуету із завищеною лінією талії, так ви приховаєте повненькі стегна під спідницею, що розширюється до низу.

Тип Т.

Спортивна фігура зазвичай надає тілу різкі риси через непропорційно широкі плечі. Цей прикрий недолік легко виправити, одягнувши плаття з глибоким V-подібним вирізом. Також віддайте перевагу моделям з затемненими рукавами і світлою спідницею. Щоб врівноважити масивний верх тіла і стрункі стегна, вибирайте сукні з мереживом, оборками, об’ємною аплікацією в області сідниць. Також вам підійдуть моделі з басками – широкою смугою тканини, зібраною складками трохи нижче талії.

Тип Н.

Вашій фігурі не вистачає жіночних, привабливих для чоловічого погляду вигинів? Не хвилюйтесь. Щоб підкреслити талію і додати зовнішності приємну округлість, вибирайте та купуйте сукні з широким поясом і об’ємним декоруванням в області грудей і стегон. Також вам підійдуть моделі з великими накладними кишенями. Зверніть увагу на короткі наряди з заниженою лінією талії. Приховавши відсутність витончених вигинів, але відкривши погляду привабливі стрункі ніжки, ви створите дивовижний жіночний силует.

Підібравши привабливі сукні, які підкреслюють вашу індивідуальність, не забувайте про манери і ходу. У цій жінці все має бути прекрасним. Володіючи тільки, що прочитаними корисними порадами, ви, без сумніву, придбаєте розкішні варіанти жіночих суконь, в яких скорите не одне чоловіче серце.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.