Як підібрати і купити сарафан по фігурі?

Вибираємо і купуємо сарафан по фігурі.

Сарафан – це перший одяг в літній спекотний період, так як він легкий, красивий і прекрасно сидить на фігурі, якщо правильно підібраний. Ось про це і хотілося б і поговорити, як підібрати модні сарафани по фігурі.

1. Якщо ви відноситеся до жінок в тілі, то виберіть і купуйте сарафани з яскравими кольорами, це допоможе приховати деякі недоліки фігури, освіживши ваш зовнішній вигляд. Якщо у вас пишні груди, то ви можете надіти сарафан з широкими лямками або з V – подібним вирізом, приховати видатний животик легко сарафаном з завищеною талією під грудьми, але за умови, що довжина його трохи нижче коліна, так ви зробите акцент на тонких литках ніг.

До речі, щоб подовжити візуально ноги, потрібно вибирати і пакувати сарафани короткі або з високим розрізом. Повні ніжки можна заховати сарафаном по щиколотку з легкої тканини – підійде льон, котон або шифон.

2. Якщо ви ставитеся до жінок, у яких немає проблем з фігурою, то можна вибрати і купити будь-який сарафан, крім варіантів з об’ємними і пишними спідницями, а також не варто надягати сарафани з оборками та з безліччю кишень. Такі моделі більше підходять молодим дівчатам.

При деякій повноті відмовтеся від тонких бретелей, кращий варіант – широкі, щоб не робити акцент.

Коли у вас вузькі плечі і виступаючі ключиці, але при цьому повненькі стегна і талія, то вибирайте сарафан до підлоги на вузьких бретелях. Так ви відведете погляди від недоліків фігури і акцентуєте на перевагах.

Але при будь-якій фігурі стильно виглядає сарафан простого крою, не переобтяжений декором. У ньому жінка буде відчувати себе легко і невимушено.
Підібрати сарафан по фігурі можна в нашому каталозі з розділі Сукні та Сарафани.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.