Як організувати свою гардеробну?

posted in: Жіночий одяг | 0

сукняНе витрачайте часранком! Вісім Лайфхак, як організувати свою гардеробну

Що б ми не говорили, одягу у нас завжди занадто багато. Ви коли-небудь помічали, що в ваші добре укомплектовані шафі є кілька сотень речей? Сортуйте їх! Організуйте свою гардеробну, щоб щодня економити час, вирішуючи всі ваші побутові проблеми.

Ми всі зіткнулися з цією проблемою: стояли перед своєю самою захаращеною шафою, не в змозі прийняти рішення про те, що надіти. Нерішучість, яка може призвести до паралічу, навіть якщо це займе багато часу в ранковому розкладі.

Рішення проблеми, щоб не метушитися перед зустріччю – організувати свій гардероб оптимальним чином!

1. Розберіться у вашій шафі і позбудьтеся від зайвого завдяки ефективній комбінації.

Фундаментальний крок перед організацією одягу повинен бути таким: позбутися від непотрібної одягу. Під марними ми маємо на увазі речі, які ви не носите більше, але також і ті, які у вас є в двох примірниках. З цих 10 білих футболок є три або чотири, які ви не носите. Хитрість: помістіть всі вішалки в одному напрямку, і як тільки ви одягнетеся, розташуйте вішалку в іншому напрямку. Вже через 6 місяців ви почнете розрізняти одяг, який ніколи не носили. Через рік ви можете сказати йому «пока» назавжди!

2. Створіть свої повні наряди на вішалках, щоб не витрачати час вранці.

Оптимальна організація вашої вбиральні – це не просто історія зберігання. Щоб дістатися до суті, змініть принципи, яким вас вчили! Замість того, щоб розділяти частини ваших нарядів відповідно до їх типу (джинси складені на полиці, сорочки та куртки на окремих вішалках), змішайте їх.

Приготуйте на своїх вішалках наряд, який вам подобається, з частин, які добре поєднуються (“стройнящі” бордові спідниці зі строкатою картатою сорочкою, увінчаною довгим намистом).

Звичайно, ви можете змінювати свої комбінації з одного тижня на інший. Запросіть мікс в свою шафу! Це добре заощадить дорогоцінний час.

3. Централізуйте всі ваші аксесуари в одному місці, в тому числі сумки, прикраси, взуття і нижню білизну.

Добре організована гардеробна не повинна бути розкидана по різних кутах. Централізуйте весь свій одяг, взуття та аксесуари в одному місці, в одній кімнаті. Труси і нижня білизна має право на таке ж відношення, як і сумочки, і якщо у вас достатньо місця, жіночі куртки і пальта теж. Це дозволить вам подивитися на себе одягнену з голови до п’ят і швидко вирішити, чи підходить вам наряд.

4. Поставте дзеркало на повний зріст поблизу.

Немає нічого більш подразнюючого, ніж спускатися вниз на один поверх, щоб подивитися на себе в дзеркало, а потім повертатися наверх, щоб змінити деталі. Ідеальний одяг повинен бути поруч. А головне, дзеркало, в яке можна милуватися з ніг до голови!

5. Запропонуйте відпочинок вашому літньому одягу взимку, і навпаки.

Взимку літньому одягу більше немає місця у вашій гардеробній. Видаліть його, щоб звільнити місце (наприклад, в марковані коробки або ящики). Як фрукти і овочі одяг також використовується в сезон!

6. Перемістіть свої гардеробні перегородки відповідно до їх висоти.

Можливо, ви цього не помітили, але планку вашої шафи можна зрушити вгору, щоб заощадити місце під нею (наприклад, для взуття або валіз). Часто вони є знімними. Спасибі виробникам.

7. Зберігайте валізу під шафою, щоб відправитися у відпустку в два етапи.

Якщо ви виконали (хороше) сортування, як запропоновано в кроці № 1, ваша шафа більше не захаращене буде зайвим. Таким чином, ви можете поїхати у відпустку (або на довгі вихідні) з усієм своїм одягом! Хитрість? Приберіть свій чемодан під шафу, щоб вийняти його в одну мить!

8. Зберігайте свої сумки та інші аксесуари в офісних сортувальниках.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника STIMMA, пропонує купити одяг оптом і в роздріб недорого!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.