Як одягатися по тому чи іншому випадку. Поради жінкам.

кардигани оптомЖіночий одяг на кожен день або як одягатися по тому або іншому випадку?

Часто ми задаємо собі питання: «Що мені сьогодні одягнути?». Найскладніше – одягнутися саме з нагоди. У цій статті ми розберемо кілька випадків і спробуємо допомогти у виборі та купівлі жіночого одягу.

Наприклад, якщо ви збираєтеся в клуб, то можете висловлювати себе так, як тільки захочете. Яскраві кольори, блиск, обтягуючий одяг – все це можна і навіть потрібно. Але не варто забувати про зручність, адже ваші ноги потім скажуть вам спасибі, якщо ви надягнете на себе що-небудь типу балеток.

Якщо ж ви збираєтеся на костюмовану вечірку, то не потрібно виділятися і приходити в чому-небудь нудному. При виборі костюмів дуже багато варіантів. Можна надіти на себе костюм популярних зараз вампірів або вже банальний, але від цього не менш цікавий, костюм медсестри. Головне – вибрати те, що вам підходить і виглядає цікаво.

При надходженні на роботу логічно, що потрібно пройти співбесіду. Що ж вибрати? Ідеальний варіант – офіційно-діловий, класичний стиль в жіночому одязі. Строгий костюм або спідниця-олівець зі скромною жіночої блузкою завжди будуть виглядати виграшно. Можна додати пару не надто яскравих аксесуарів, і образ буде закінчений.

Влаштувавшись на роботу, вам не уникнути всіляких корпоративів і банкетів. Саме там можна познайомитися зі співробітниками в неофіційній обстановці. Найчастіше в запрошенні на банкет написана форма одягу, але якщо все-таки немає, то варто одягти щось гарне, але не дуже помітне. Наприклад, жіноче плаття, яке довго висить у вашій шафі, але ви не знаєте, куди його надіти, і туфлі на не надто високих підборах.

Один з найцікавіших випадків – побачення. Багато дівчат рвуть на собі волосся, коли думають, що ж надіти на побачення. Головна порада – потрібно одягнутися жіночно. Легке плаття або жіночий одяг в класичному стилі з оригінальними прикрасами підійдуть ідеально. Додати до цього стильну зачіску і трохи флірту, і ви – богиня!

Наступний випадок – знайомство з батьками свого хлопця. Тут краще за все не ризикувати. Найбільш прийнятний варіант: одяг в стилі casual, неяскраві кольори, мінімум прикрас. Це не означає, що ви повинні одягнутися як сіра миша. Ви можете виразити себе, показавши відмінний стиль і прекрасне поєднання відтінків в одязі. Але головне – охайність, адже ви не хочете, щоб у його батьків склалося про вас погане враження.

В інших ситуаціях, таких як похід в кіно або в кафе з подругами, кава брейк або просто прогулянка, ви можете надіти з одягу все, що захочете. Але пам’ятайте, що навіть в цих випадках потрібно виглядати пристойно і стильно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.