Як одягатися невисоким дівчатам?

posted in: Жіночий одяг | 0

курткиМініатюрні, тендітні дівчата дуже часто впадають у відчай через свій невеликий зріст. Рекламний образ худорлявої, високої діви нерідко приводить їх до депресії і невпевненості в своїй привабливості. Насправді, багато чоловіків люблять дівчат маленького зросту, їх хочеться захистити і пригріти на своїх грудях. Вони беззахисні і ніжні. Крім цього, вони виглядають досить молодо навіть після 45 років.

Жінці все ж завжди хочеться залишатися жіночною і сексуальною, незалежно від зростання або інших чинників. Як же підібрати відповідний гардероб, щоб не перетворити низькорослу красуню в дівчину підліткового віку?

Вирушаючи в магазин, слід забути про нові модні тенденції і орієнтуватися на предмети одягу, які підходять по фасону і забарвленням даного типу фігури. Багатошаровість в одязі зараз на піку популярності, проте, застосувавши це на практиці, можна отримати образ дівчинки, яку мама добре закутала. На що слід звернути увагу? Гляньте на спрямованість всіх ліній в костюмі, вони повинні бути вертикальними, які прагнуть вгору. Не допускається перевантаженість плечового пояса або об’ємний верх. Для цього краще відмовитися від різних підплічників і светрів з горловиною. Їх можна замінити предметами одягу з комірцем-стійкою.

Подовжені моделі піджаків і блуз будуть візуально вкорочувати ноги, роблячи фігуру непропорційною. Краще віддати перевагу елегантним приталеним речам, що підкреслюють силует. Слід остерігатися і комплектів одягу, що складаються з контрастного низу і верху. Візуально розділяючи фігуру на дві частини, можна ще більше скоротити її. Тому, складаючи комплект, краще вибирати предмети жіночого одягу, що поєднуються за колірною гамою або текстурі матеріалу. Плавний перехід верху вниз подовжить силует. Акцент на рівні талії також створить ефект «укороченності», тому слід вибирати вузькі ремені в тон одягу.

Колірна гамма одягу невисоких дам повинна бути темною, але насичених, ненудних відтінків. Вертикальні широкі смуги або декоративні шви, невеликі нашивки або дрібний малюнок будуть виглядати доречно. Вибрані фасони виробів повинні бути лаконічні без масивного орнаменту або принтів. Велика кількість великих деталей підійде пишним дамам, а мініатюрним – краще направити свою увагу на однотонні вбрання з невеликими аксесуарами: сережками, браслетами, сумочками. Різні хутра, великі капелюхи, надмірно високий каблук – це те, від чого слід відмовитися крихким панночкам. Найправильніша висота підборів – це 5-7 сантиметрів.

Зберігаючи вірні, вдалі пропорції і вибираючи жіночну елегантний одяг, можна завжди виглядати привабливо!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.