Як одягатися на свята?

купити блузкуЩо надіти, щоб виглядати доречно в будь-якій ситуації на свята?

1) Зустріч з друзями. Найчастіше, взимку це кафе або ресторан. Тут підійде будь-яка вподобана вам вечірня сукня. Краще, щоб її відтінки відповідали новорічному настрою: золотий, смарагдовий, синій. Віддавайте перевагу яскравим, в міру відвертим речам. Можна вибрати щось з блискітками, так як це – однозначно новий тренд прийдешнього року.

Щоб відчувати себе комфортно, візьміть з собою як красиве взуття на платформі, так і зручні кеди або кросівки. По-перше, поєднання спортивного та класичного стилів все більше стають звичними і красивими на думку професіоналів модної індустрії. По-друге, так ви зможете в будь-який момент надіти зручне взуття і піти, наприклад, танцювати. Це допоможе вам уникнути безлічі проблем.

2) Якщо ви все-таки не хочете надягати сукні і високі підбори, завжди знайдеться варіант виглядати стильно і привабливо. Наприклад, повернулися в моду брюки – відмінний варіант вийти в світ. З ними можна купити і надіти будь-яку яскраву блузу або навіть светр – виглядає ошатно, незважаючи на простоту образу. Доповнити можна і аксесуарами, і правильно підібраним взуттям.

3) Якщо ж ви все-таки вирішили залишитися вдома і запросити друзів або родичів або самим піти в гості, то і тут не варто забувати про хороший зовнішній вигляд. Тут можна віддати перевагу чомусь зручному, теплому, домашньому. Наприклад, гучні светри з оленями – елемент дитячого в вашому образі нагадає про минуле свято, що символізує чудеса і радість. Придбати їх можна де завгодно, так як такі светри давно стали частиною новорічних розпродажів. У такому вбранні можна також виїхати за місто або відправитися на прогулянку по центру міста.

В цілому, варіантів образів для виходу в світ дуже багато. І щоб виконувати всі наші поради, ви однозначно зможете знайти в своєму гардеробі відповідний наряд для заходів на новорічних канікулах. Не забувайте, що зовнішній вигляд відіграє велику роль у вашому настрої і світовідчутті!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.