Як одягатися на дискотеку, щоб виглядати бездоганно.

posted in: Жіночий одяг | 0

сукні літоРозважитися і відпочити від щоденної рутини жадає кожен. Хтось вибирає усамітнення на природі, хтось ходить в гості, але все більше людей вибирає дискотеки.

Виглядати бездоганно та привертати до себе увагу, завдяки своєму зовнішньому вигляду, вдається не всім. Якщо питання: «Як правильно вибрати одяг для дискотеки, щоб бути поміченою і привертати увагу?» є актуальним, стало бути, наша стаття для вас.

Ви повинні максимально опрацювати свій образ до дрібниць. Ви хочете виглядати яскраво, жіночно і сексуально? Хочете привертати увагу чоловіків і заздрість жінок?

Якщо ви бажаєте без допомоги стилістів виглядати шикарно, помітно й ефектно, то нижче перераховані варіанти стануть для вас «паличкою-виручалочкою». Звичайно, існує величезна маса різних варіантів, ми відібрали тільки найкращі та виграшні для вас.

Давайте ж з ними ознайомимося:

Коротке плаття.

Перш за все, необхідно відповісти на питання: «Що саме ви очікуєте від вечора?». Якщо активні, швидкі і запальні танці вам не підходять, і ви бажаєте, щоб привернути до себе чоловіка – не роздумуючи, надягайте коротке плаття.

Можливо, ви будете відчувати якийсь дискомфорт від пересувань по танцполу, але виглядати будете шикарно і ефектно виглядати в даній одязі.

Джинси і топ.

Безпрограшний варіант, який не обмежує ваші рухи, підходить для тривалого вечора і завжди виглядає стильно. Для доповнення вашого образу необхідно надіти взуття на підборах і доповнити аксесуарами.

Щоб виглядати ефектно і виділятися з натовпу, можна додати до образу: браслет, невеликий клатч, стильну підвіску.

Футболка середньої довжини (трохи вище колін).

Відмінний варіант, для тих, хто хоче виглядати жіночно, але не зухвало, а також привертати увагу. Образ буде виглядати: стильно і доповнено, в поєднанні з модними аксесуарами і взуттям на підборах. Як то кажуть «просто і зі смаком».

Модна спідниця + блузка.

Універсальний варіант, який знаходиться в гардеробі практично у кожної дівчини. Тільки зверніть увагу, що це повинен бути не образ, в якому ви йдете на роботу, а стильний і відповідний для яскравого вечора.

Загальні рекомендації.

Незалежно від вибору конкретного випадку з перерахованими нами в даній статті, ваш образ повинен бути жіночним, яскравим і сексуальним.

Не забудьте про зачіску, макіяж і гарний настрій – ці складові зроблять ваш вечір незабутнім і подарують вам масу приємних емоцій.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.