Як купити шарф і як його зав’язувати?

хусткаЯк купити шарф жіночий і як його зав’язувати?

Шарф жіночий – аксесуар мультифункціональний. Він зігріє холодною зимою, прекрасно поєднуючись з пальто, курткою та пуховиком, додасть стильність в поєднанні з піджаком і джинсами, а тонкий шовковий шарф збагатить індивідуальність дівчини, одягнену в ошатний блузку або, навіть, топ.

У більшості випадків, шарфи використовують взимку в якості додаткової верхнього одягу, щоб захистити шкіру від холодного повітря. Але також шарфи використовують в якості жіночої прикраси. Тому потрібно знати, як правильно вибрати і купити жіночий шарф.

Перед покупкою шарфа, потрібно подумати, з яким видом одягу ви його будете носити. При виборі потрібно намагатися вибирати жіночий шарфик такого стилю, як і весь ваш одяг. Якщо він не буде підходити по стилю одягу, то швидше за все ви його покладете в ящик, і не надягнете навіть раз.

Якщо у вас яскравий і святковий одяг, то краще всього вибирати шарфик світлих і яскравих тонів. Чорний і сірий в цьому випадку не підходить. А до ділових костюмів навпаки краще вибирати чорного або сірого кольору.

Також потрібно звернути увагу на товщину і розмір шарфа. Чим він довший і товстіший, тим незручно його використовувати. Як накидка підійде тонкий і легкий шарфик.

Важливо навчитися зав’язувати шарф. Зав’язувати шарф просто, якщо є руки, шия, шарф і фантазія. А якщо скористатися деякими рекомендаціями, то простір для творчості відкривається небувалий.

Отже, почнемо з простого вузла, який зав’язують мами дітям молодшого дошкільного віку. Цей вузол не втратив своєї актуальності і для цілком дорослих вже дівчат і жінок. Досить підібрати матеріал шарфа і його колір так, щоб він поєднувався з іншою частиною наряду і заправити кінці під одяг.

Наступним розглянемо вузол європейський або унісекс, коли шарф складний навпіл, а його кінці протягнуті в петлю, що утворилася. Цей спосіб зав’язування гармонує зі строгими моделями пальто і надає своєму власникові шикарно-недбалий вигляд.

Варіаціями на тему розглянутих способів зав’язування можуть бути вузли, коли в європейському протягнуто в петлю тільки один кінець, а інший мило і недбало звисати за плече. У простому – один кінець протягують через шарф два-три рази і звішують вперед. Інший кінець при цьому висить на спині. Так вузол виглядає значно елегантніше.

Тонкі шарфики краще взагалі не зав’язувати, а лише обмотувати навколо шиї.

Так само можна вчинити і з товстим, довгим шарфом. Пам’ятайте, як носив Остап Бендер?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.