Як купити кращий рюкзак?

вибрати рюкзак, купити рюкзак, кращі рюкзакиІнтернет магазин СТІММА пропонує кращі рюкзаки для Вас недорого!

Так як же вибрати рюкзак? На які параметри звернути увагу при виборі рюкзака?

Виберіть, тип рюкзака який ви хотіли б, живіть з цим рішенням до тих пір, поки рюкзак служить вам вірою і правдою.

Як і в чоботях, правильна посадка – це ключ до рюкзаків. Вага рюкзака вторинна, з огляду на те що добре сконструйований, більш важкий рюкзак може дати вам більш зручну посадку ніж набагато легкий рюкзак з таким же вантажем.

Виберіть і купіть свій рюкзак, ґрунтуючись на типі поїздок, які ви припускаєте робити: нічліг і будні; тижневі пригоди; або тривалі експедиції. Більшість новачків відправляються в походи тільки на вихідних, але навіщо купувати великий, місткий рюкзак, якщо вам дійсно подобається цей вид відпочинку і ви плануєте продовжувати займатися ним тільки на вихідних.

Подумайте, перш ніж купити рюкзак: кожен крок має життєво важливе значення.
Подумайте скільки місця вам буде потрібно в сумці, про кількість відсіків які вам знадобляться, і про місця, де ви будете носити цю сумку з собою. Подумайте про кількість спорядження, яке вам потрібно буде зберігати, і про місця, де ви будете його брати. Хороший рюкзак не для вас, якщо ви не готові носити його з собою.

Вибір і покупка правильного рюкзака життєво важлива для будь-якого мандрівника або шукача пригод. Якщо ви виберете занадто великий рюкзак, ви будете носити більше ваги, ніж потрібно, а надто маленький означатиме недостатньо місця, щоб нести всі життєво важливі приналежності. Матеріал також грає важливу роль, неправильний матеріал буде означати, що, якщо піде дощ, ваші речі намокнуть, зіпсуються і будуть дуже важкі для перенесення. При такій кількості доступних опцій вибір правильного рюкзака може стати дійсно складною справою для будь-кого.

Фірмові найменування не так важливі у виборі одягу, але дуже важливі при виборі похідного рюкзака. Вибір хорошого бренду означає кілька речей, коли справа доходить до дорожніх рюкзаків. По-перше, це зазвичай означає гарантію. Це стане в нагоді, якщо щось піде не так з вашою сумкою, вона порветься, або ремені не будуть замикатися і т. д. Однак, якщо ви виберете хороший бренд, жодна з цих речей, швидше за все, не відбудеться, тому що ваша сумка буде виготовлена з міцного матеріалу і буде якісною.

Список рюкзаків: Життєво важливо – як дихати.

Ви повинні пройти оглянути всі деталі, спробувати, випробувати численні рюкзаки, перш ніж зупинитися на одному. Ми збираємося змалювати всі якості, які ви повинні шукати в кожному рюкзаку, щоб ви могли на нього розраховувати. Цей список є результатом багатогодинних досліджень і досвіду численних поїздок, пов’язаних з пішим туризмом, кемпінгом.

Розмір рюкзаків найчастіше вимірюється в літрах, виходячи з обсягу відсіків. Більшість моделей також можуть бути різної довжини в залежності від зросту власників.
На ринку досить багато рюкзаків, починаючи від невеликих рюкзаків до повнорозмірних рюкзаків, призначених для шести місяців на Аппалачеській стежці. На щастя (для вашої спини), рюкзаки стали менші за останні 20 років. Це не стільки пов’язане з технологією упаковки, скільки з досягненнями в кемпінгу. Намети легкі, як і спальні мішки, примуси і т. д.

Звичайні мішки для камери мали лямку для носіння тільки на одному плечі. Це не тільки було незручно, але і викликало біль в плечі, яке брало вагу сумки. Це одна з проблем з дорожніми сумками, яку повинен враховувати мандрівник з цікавістю до фотографії.

Один «денний похід« або »ночівля» приблизно до одного тижня (видобуток рослинної їжі або рибальство / полювання) або в місцях, де вам потрібні інструменти або обладнання, зажадають рюкзак місткістю в 30-40 літрів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.