Як купити ідеальне плаття?

Ваше ідеальне плаття!

Сукня – це одночасно найзручніший і досить складний предмет жіночого гардеробу. При виборі повсякденної сукні варто враховувати відразу кілька деталей: переваги і недоліки своєї фігури, знання про кольорову гаму і правила стильної геометрії. Оскільки мова піде про базову сукню для повсякденного «застосування» стиль відходить на другий план. Для того, щоб сукня підходила вам ідеально, потрібно, щоб усі її елементи підкреслювали достоїнства фігури, приховуючи при цьому всі недоліки.

Елементи сукні:

• Виріз
• Рукава
• Пояс
• Довжина
• Декор
• Матеріал
• Кольорова гама

Вибір правильного вирізу.

При виборі одягу жінки часто звертають увагу на декор речі, її силует і тканину, з якої вона зроблена, а ось форму вирізу випускають з уваги. Але ця деталь має велике значення, оскільки сильно впливає на зовнішній вигляд плаття.

1. Високий комір.

Варіант цього типу часто використовується в водолазках і тонких зимових светрах. Але такі коміри підходять далеко не всім, оскільки мають такі властивості:

А) акцент на грудях – водолазки окреслюють силует, візуально збільшуючи розмір бюста;
Б) округлюють лице – високий виріз обрамляє контур обличчя трохи нижче підборіддя, тому дівчатам з круглої або квадратної форми обличчя такий тип комірів протипоказаний;
В) вкорочують шию – відповідно, не підійдуть власницям короткої шиї.

2. Напівкруглий виріз.

Такий тип вирізу підходить дівчатам з гострими і худими вилицями. Він пом’якшує гострі лінії скул в першому випадку і додає обличчю обсягу в другому. Друга особливість такого типу вирізу: чим довше і вже виріз, тим миниатюрнее шия та обличчя.

3. V-подібний виріз.

Такий виріз підходить більшості жінок, оскільки:

А) Зменшує розмір грудей, відкриваючи при цьому зону декольте;
Б) Робить мініатюрніше обличчя і шию;
В) Глибокий виріз робить весь силует стрункішим.

Цей виріз не підходить жінкам з худим обличчям і гострими вилицями.

4. Квадратний і горизонтальний виріз.

Квадратний виріз підходить жінкам з овальним або круглим обличчям, і протипоказаний власницям гострих скул і худого лиця. Горизонтальний виріз підійде худим і високим жінкам. Жінкам невисокого зросту, що володіють великими грудьми і широкою шиєю, такий варіант не підійде, тому що горизонтальна лінія відразу під шиєю візуально робить жінку нижче і об’ємніше.

5. Голі плечі. Одяг з відкритими плечима підходить струнким і високим дівчатам. Решті краще вибирати одяг з тонкими бретельками, щоб візуально звузити плечі і зробити силует стрункішим.

Рукав.

Не менш важливою деталлю будь-якої сукні є рукав: довгий або короткий, широкий або вузький. Ця деталь також може підкреслити достоїнства і приховати недоліки, якщо приділити її вибору трохи більше часу.

1. Цільнокроєний рукав.

Цельнокроений рукав не відділений від спинки або полички речі швом. Які переваги у такого виду рукавів?

• М’якість силуету, жіночність, відсутність незграбності вигину плеча;
• Розмиття чітких ліній між торсом і рукою;
• Крій рукава дозволяє візуально звузити зап’ястя. Цільнокроені рукава підходять жінкам з незграбними формами і широкими плечима, типом фігури «трикутник» або ж власницям повних рук, які бажають зробити руки більш тонкими і витонченими.

2. Вточний рукав.

Найбільш поширений вид, коли рукав відділений від спинки виробу швом. Жінкам, які бажають здаватися стрункішими, слід вибирати вточний рукав з іншої тканини, ніж сам виріб, бажаного іншого кольору. Якщо рукава такого ж кольору, що і річ, силует дівчини стає ширше.

3. Реглан. Особливістю такого типу рукава є напрямок шва: від пахви до шиї. Ця особливість візуально збільшує груди, але, в той же час може розширити плечі. Якщо рукав відрізняється від виробу кольором і матеріалом. То руки здаються довшими, а силует стрункішим. Якщо ж рукав виконаний з тієї ж тканини, то цей ефект майже непомітний.

Довжина.

Довжина сукні повинна залежати не тільки від заходу часу доби, а й від особливостей фігури жінки, яка його одягає. Вибираючи плаття звертайте увагу на:

• Зріст;
• Статуру;
• Довжину і форму ніг.

Дівчатам невисокого зросту рекомендується вибирати і купувати сукні довжиною вище коліна. Можна приділити увагу довгим сукням без зайвого декору. Вони візуально збільшать зростання, але форма силуету все ж зміниться. Невисоким дівчатам протипоказані сукні середньої довжини, а також довгі сукні з пишними спідницями. Перші візуально вкорочують ноги, а другі роблять силует важким і зменшують зростання.

Високим дівчатам підійде практично будь-яка довжина, крім короткого міні, яке може виглядати непропорційно. Дівчатам, які не володіють довгими ногами, варто вибирати плаття із завищеною талією або ж прямі з вертикальними розрізами з боків. Якщо вас не влаштовує форма ваших ніг, уникайте однотонних суконь, що тісно облягають силует, віддавши перевагу яскравим кольорам і пишному низу.

Кольори сукні.

Правильно вибрати і купити плаття неможливо, якщо жінка не знає свого кольоротипу. До вибору сукні вам варто дізнатися наступне:

1. Знання власного кольоротипу допоможе вам у виборі одягу.
2. Визначте, до якого кольоротипу ви ставитеся ваша шкіра має холодний або теплий відтінок? Жовтуватий, світло-персиковий або блідо-блакитний? Якого кольору ваш загар: сірий, золотий або бронзовий? При виборі одягу пам’ятайте головне правило: холодний кольоротип прикрашають холодні кольори. А теплий – теплі.
3. Якщо ваш кольоротип змінюється в залежності від наявності засмаги, орієнтуйтеся на пору року. Влітку підбирайте одяг теплих відтінків, а взимку – холодних.
4. Сукня з яскравим, великим візерунком зробить вас повніше. А ось однотонне плаття з яскравим акцентом у вигляді пояса або ремінця на рівні завищеної талії подовжить ноги і зробить силует стрункішим.

Матеріал сукні.

Приділяючи особливу увагу матеріалу, з якого пошито плаття, не забувайте враховувати, що він може одночасно підкреслити всі достоїнства вашої фігури і показати на загальний огляд недоліки. При виборі правильного матеріалу варто уникати:

• тонких і прилеглих до тіла тканин;
• тканин з блискучими нитками;
• об’ємних тканин (велюр, оксамит, хутро).

Небезпечними матеріалами є мереживо і шкіра.

Перше може відноситься до двох стилів: вінтаж і білизна. Потрібно бачити цю грань і точно знати, чи підійде мереживо до вашого образу. Шкіра є проявом агресії і сили, протистоянням жіночності. Тому, вибираючи і купуючи плаття з такого матеріалу, добре подумайте над тим, чи підійде вам таке вбрання.

На закінчення!

Як ви вже встигли помітити, вибір і покупка сукні – завдання не з легких. Але, знаючи всі хитрощі і правила вибору цього жіночого вбрання, ви зможете виглядати чудово навіть в базовому платті, використовуваному в повсякденному житті.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.