Як комбінувати шари в одязі.

купити блузуСкажімо, ви переконалися у вигоді від поєднання шарів в жіночому одязі. Так як же все правильно комбінувати?

1. Кожен видимий шар повинен бути таким, щоб ви могли носити його самостійно, окремо від інших. Ключовими є саме видимі шари – самий нижній шар може бути і не дуже, якщо ви, звичайно, не плануєте спокушати співробітниць прямо в офісі.

Проста котонова сорочка без рукавів буде практичним і зручним нижнім шаром. Нічого поганого в цьому немає. Але не варто носити таку сорочку саму по собі. Якщо ви відчуваєте себе комфортно (як в плані зручності, так і в плані стилю) в якомусь одношаровому одязі, такий одяг можна використовувати і в комбінаціях. У іншому випадку, ви будете виглядати або занадто непереконливо, або занадто визиваючи – не потрібно поєднувати погані убогі речі разом з хорошими.

2. Нижня частина сорочки не повинна стирчати з під светра. Звичайно, тут є деякі винятки – зустрічаються образи, на яких низ сорочки, що стирчить з-під піджака, виглядає досить непогано. Але якщо у вас немає тонкого почуття стилю, краще так не робити. І вже точно, уникайте випадку, коли піджак або блейзер стирчить з під зимової куртки!

3. Поєднувати можна багато кольорів, але між ними повинні бути якісь подібності. Чи не більше одного або двох яскравих кольорів! Якщо ви одягаєте яскраво-зелені штани, не носіть з ними яскраво-рожеву сорочку або лимонно-жовтий шарф. Носіть одну-дві «стріляючі» речі, а решта нехай буде більш приглушеним. Поєднання декількох кольорів привертає увагу саме по собі, немає чого посилювати ефект занадто різким контрастом.

4. Збільшуйте або зменшуйте ступінь неоднорідності забарвлення від шару до шару. Ідея в тому, що якщо ваше пальто має яскраве забарвлення або складну текстуру (дрібний візерунок-ялинку, наприклад), то разом з ним потрібно поєднувати більш стриманий піджак та однотонні сорочки. І в зворотній бік: якщо у вас є сорочки в клітинку, то поєднуйте їх з светрами або куртками зі злегка видимими текстурами тканини.

У загальному вигляді: однотонний нижній шар, злегка прикрашений другий шар, і сама «важка» текстура на верхньому шарі. І навпаки, важка текстура на нижньому шарі, легша текстура на другому шарі, і однотонний верхній шар.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.