Як дівчині одягнутися на перше побачення?

жіночий одяг від виробникаЗдійснилося – чоловік мрії нарешті таки запросив на побачення! Але тут виникає проблема. Що надіти, щоб своїм виглядом зробити правильне враження і викликати подальший інтерес? Психологи в цьому випадку радять керуватися чином думок протилежної статі, адже давно вже не секрет, що навколишній світ ми сприймаємо по-різному.

Отже. Якщо ти віддаєш перевагу носити діловий костюм, то чоловік прочитає це як знак твоєї закритості. Якщо ж з класикою розлучитися немає ніяких сил навіть на побаченні, то віддай перевагу брюкам. Якщо жінки сприймають цей предмет гардероба як можливість приховати недоліки фігури, то чоловіки навпаки – оцінять твою впевненість у своїх силах і проявлять повагу. Вони вважають таку жінку легкою та надійною одночасно.

Якщо на перше побачення ти вирішили надіти обтягуючі брюки, то чоловік неодмінно вирішить, що ти хочеш продемонструвати переваги своєї попки. Але чи варто привертати увагу до настільки інтимних частин тіла вже при першій зустрічі? Інший неприйнятною крайністю може послужити спідниця-максі. Цей предмет гардероба розповість про твою холодность і неготовність до зближення. Хоча психологи запевняють, що любителька максі готова без оглядки віддатися улюбленому чоловікові.

Тепер про любительк джинсів. Цей вид жіночих брюк краще приберегти для інших випадків, а зараз запхати глибоко в шафу. Якщо ти впевнена, що джинси розкажуть про твою простоту і енергійність, то помиляєшся. Побачивши жінку в цьому одязі, чоловіки підсвідомо перестають сприймати її як улюблену. Стати хорошим другом і сорочкою-хлопцем ти зможеш, а ось про романтику доведеться забути.

Якщо на вулиці спекотно і ти вирішила на перше побачення надіти короткий топ, що відкриває пупок, будь готова, що чоловік сприйме тебе як легко доступну жінку. Такий же ефект роблять і напівпрозорі блузки з глибоким вирізом. Якщо хочеться тривалих відносин, то віддай перевагу звичайні майці з довжиною трохи нижче талії.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.