Вулична мода.

жіноче пальтоМодні луки для вулиці не менш важливі, ніж модні покази на подіумах. Саме вулиця дозволяє продемонструвати найбільш повно придбані модні новинки. Жінки можуть продемонструвати на вулиці своє почуття стилю і смак.

Вуличний стиль увібрав в себе елементи офісної моди і цей тренд стає все більш затребуваним. Все більша кількість дівчат і жінок прагне забезпечити свої потреби на роботі, здобути незалежність, виховувати своїх дітей і досягати поставлених цілей. Жінці набагато простіше цього добиватися, будучи одягненою красиво, стильно і модно.

Саме стильний гарний одяг надає жінці впевненості в своїй неповторності і підвищує їх потенціал, працездатність і креативність. А це в кінцевому підсумку призводить до підвищення результатів. Новий осінній сезон моди показав на подіумах, як саме повинна виглядати стильна ділова жінка.

Жіночі брюки, виконані з щільної тканини і прикрашені кишенями на заклепках і подвійним швами вперше побачили світ ще півтора століття тому. За минулий час джинси зазнали багато перероджень і не залишають модні подіуми і щоденні гардероби найзавзятіших модниць. Джинси всі так само популярні й улюблені вже кількома поколіннями. Сучасні джинси не пред’являють дуже строгих вимог до дизайну брюк, їх стилю і крою. Сучасні дизайнери дозволяють модницям носити і вузькі штани типу скинни і кльоші і навіть укорочені моделі.

І звичайно ж кажучи про вуличну моду не можна обійти стороною тему верхнього одягу. Новий сезон приділяє увагу пальто, кардигани і плащів. Нудні одноколірні образи сьогодні відійшли на задній план. Навіть найпростіші і скромні моделі сьогодні дозволяється комбінувати з яскравими аксесуарами або незвичайними деталями в фасон. Довге пальто сірого кольору і класичного крою можна поєднувати з рукавами кльош і подолом асиметричної форми. Добре доповнять образ сонцезахисні окуляри, яскравий шарфик, капелюх незвичайної форми. Сам виріб можна відзначити за допомогою яскравих принтів або кольорових вставок.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.