Власний стиль або як жінці завжди залишатися модною!

спідниці від виробникаНа щастя, в світі не існує унікального зразка моди, краси, стилю, який би дістався у спадок всьому людству. Не має єдиного способу або єдиного прикладу, адже всі люди унікальні, а тому особливою і індивідуальною є їх краса. Кожна жінка має право вибрати свій власний стиль і своє самовираження.

Величезна різноманітність косметичних засобів, технологій їх використання, брендів одягу, взуття, безліч прикладів для наслідування, дають можливість знайти самих себе, створити свій особливий образ, який повністю відображає внутрішній стан жінки і її природну красу.

Щоб створити свій неповторний образ і виглядати стильно, слід дотримуватися певних постулатів стилю. Розглянемо їх.

1. У будь-якому випадку краса не повинна супроводжуватися болем. Доброю жінка є тоді, коли вона здорова і коли вона відчуває себе впевненою в тому вбранні або взутті, яке носить. Вираз «краса вимагає жертв» вже давно не актуальний, адже сьогоднішні можливості в світі косметології і моди дають можливість отримувати лише задоволення від свого зовнішнього вигляду, а не відчувати страждання і терпіння.

2. Не варто наслідувати інших або піддаватися стереотипам. Шукайте власний шлях самовираження в стилі. Навіть якщо ваша робота зобов’язує вас до відповідного дрес-коду, поза роботою ви повинні виглядати так, як хочете.

3. Ваш гарний вигляд повинен означати, що ви знайшли для себе час і скористалися своїм потенціалом.

4. Подумайте над тим, якою ви хочете себе бачити в ідеалі. Намагайтеся реалізувати свій намір бути красивою, удосконалюйтеся.

5. Кардинальні зміни повинні відбуватися тільки тоді, коли ви до цього готові. Не поспішайте рубати з плеча. Сьогоднішні комп’ютерні програми дозволяють змоделювати ваш зовнішній вигляд через завантажену фотографію. Якщо ви до кінця не впевнені у виборі свого стилю, порадьтеся зі стилістом, або, можливо, з перукарем.

6. Визначтеся з кольорами, які вам подобаються і які вам підходять. Як відомо, за допомогою кольору можна значно змінити сприйняття людини. Одні кольори роблять жінку більш жіночною, підкреслюють її яскравість або природну красу. Інші кольори можуть навпаки додати блідості, або зробити з ефектної жінки сіреньку мишку.

7. Стиль передбачає не тільки використання певного одягу та макіяжу, а й свою увагу потрібно приділити додатковим аксесуарам, парфумам.

8. Стиль не передбачає одноманітності. Виберіть для себе кілька варіантів укладання волосся, макіяжу.

9. Власний стиль передбачає гармонію. Зовнішній вигляд повинен відображати внутрішній світ людини, його стан, характер.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.