Визначаємо характер людини за кольором одягу.

Кожен окремий колір має своє справжнє значення і надає різну дію. Найбільш комфортні середньохвильові кольори: зелений та жовтий. Сприйняття кольору цілком залежить від багатьох несприятливих чинників: культурно-історичного розвитку сучасного суспільства, регіону проживання, релігії, нервового стану сучасної людини і т. Д.

Зазвичай, практично кожна дівчина має свій власний неповторний образ і завжди прагне до великого ідеалу. Підбираючи одяг, ми завжди керуємося своїм внутрішнім відчуттям, з цієї ж причини за кольором одягу можна легко визначити характер.

Червоний колір. Модні тенденції верхнього одягу в нинішньому році будуть червоного кольору, і про дівчат, які куплять собі подібні шати, можна робити висновок, що вони – цілеспрямовані, енергійні, епатажні, і взагалі, люблять особливу увагу.

Помаранчевий колір. Такий колір, як правило, вважають за краще дівчата, які мають мрійливий характер та мають гарну уяву. Такі люди обожнюють свята і велике скупчення народу, але при цьому, вони кілька сумбурні.

Рожевий колір. Рожевий вибирають вразливі дівчата, які люблять романтику і ніжність. Як правило, такі люди завжди готові до різних новим знайомствам і спілкуванню.

Жовтий колір. У тих дам, у яких головним чином в гардеробі переважає жовтий, молочний, колір, постійно мінливий настрій. Буквально за одну годину вони переживають цілу бурю емоцій, однак при всім разом з цим, дівчата з подібним характером досить легкі і приємні в спілкуванні.

Зелений, трав’яний, колір. Зелений або болотний колір воліють надто спокійні та врівноважені люди, які, досить часто, мають педантичний характер. Ці люди, як правило, дуже сконцентровані і багато чого здатні досягти.

Білий колір. Такий чудовий колір по-іншому називають ідеальним, переважає він в гардеробі у громадян з аналітичним складом розуму, як правило власниці білого кольору завжди розумні і легко навчаються.

Чорний блискучий колір. Дівчата, які вибирають чорний блискучий колір, прагнуть до власної незалежності і не залежать від чужої думки.

Синій і білий кольори підкуповують своєю нейтральністю, тому можуть ідеально поєднуватися практично з усіма можливими відтінками, незалежно від загальної тональності. Також важливо врахувати відтінок самого червоного кольору, оскільки вам можуть зустрітися, як вельми благородні, приглушені бордові тони, так і надто яскраві, строкаті червоні тони, які, до речі, буквально межують з їдким, я б сказав, помаранчевим кольором.

У першому випадку (в ситуації з бордовим відтінком), поєднувати одяг варто з моделями пісочного, коричневого кольору або кольору хакі. А в іншому випадку, ідеальними поєднаннями виявляться раніше вже згадані білий і синій, синій колір.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.