Витонченість жінки – купити плаття!

posted in: Жіночий одяг | 0

сукня в підлогуПрерогатива жінки радувати своєю красою і витонченістю світ, в цьому сезоні виразилася в неймовірною сексуальності та ніжності нових напрямків моди кінця літа-початку осені.
Сукні, по праву вважаються одним з яскравих виразів жіночності і створені для демонстрації краси та чарівності.

Дані численних соцопитувань, проведених серед чоловіків, говорять про те, що жінки все-таки повинні одягати і купувати сукні та підбори, ніж джинси і жакети. Багато жінок з цим можуть посперечатися, але, власне, в чому спір? Безсумнівно, будь-якій дівчині буде йти гарне плаття!

По цьому, як завжди, дизайнери в усьому світі максимальний ухил роблять саме на цей предмет гардеробу.

Pantone, оприлюднив свої дослідження, що стосуються найпопулярніших кольорів кінця літа й початку осені. Для жінок такими кольорами є: яскраві відтінки синього і блакитного, ніжні відтінки сірого і бежевого, кольору орхідеї, відтінки апельсинового і лимонного.

Лідерське місце серед різноманітної палітри, дістанеться чорно-білому принту: смужки, клітини, гусячі лапки, суцвіття рослин а-ля Бароко, абстракционализм та інші тому подібні візерунки на жіночому одязі.

У лідерах також «тварини» теми. Сукні жіночі прикрасять забарвлення «леопарда», а також інших хижаків, надаючи силуету забарвлення граціозності і підкреслюючи пластику, притаманну світу природи.
Ну, звичайно – ж, і цього разу не обійшлося без квітів. Їх в цьому сезоні на сукнях дівчат, повинно бути неймовірна кількість. Кольорові і чорно-білі, величезні і мікроскопічні суцвіття стануть ідеальним малюнком на сукнях перехідного літо осіннього сезону.

Цей сезон буде подіумом для показу таких фасонів:

Сукня – бонда, з її хитромудрими спідницями-футлярами; плаття-мішок, яке своєю “бесформенностью”, змусить чоловіків «включати» свою уяву, а вам допоможе «прибрати» недоліки власного тіла. Крім того – це шикарний варіант для майбутніх матерів.

«Сукня до підлоги». Величезний асортимент суконь до самої підлоги чекає вашого вибору в цьому році. Такі сукні стануть незамінними в цьому році для будь-якої модниці. Окремо, все-таки, слід виділити найпопулярніший примірник – сукні через одне плече, так як даний фасон має достатню кількість прихильниць у всьому світі. Для сміливих представниць слабкої статі є особливий варіант – плаття в підлогу з екстремальним вирізом збоку.

Дух захоплює від такого розмаїття і вибору… швидше б купити сукню для цього сезону!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.