Виробництво жіночого одягу в Україні!

український одягЯкісний український жіночий одяг від виробника.

Український споживач в наш час дуже уважно ставитися до одягу вітчизняного виробництва, хоча модельєри невпинно розвиваються і надихаються у іноземних дизайнерів, і на ділі доводять, що можуть створювати прекрасну одяг, тут у нас на батьківщині.

Стандарти столиці моди Франції, а також інших країн світу, трохи відрізняються від українських стандартів в моді. Для левової частки українців гардероб, не зобов’язаний бути високої якості і бути шедевром мистецтва модельєра, багато хто носить просто підкреслюючий фігуру одяг і не потребує нічого більше. В цьому то і складність впровадження в український світ моди з подіумів.

Що щодо виробництва одягу в Україні для повсякденного носіння, в Україні можна знайти багато зареєстрованих фабрик з пошиття одягу. В одній столиці – 20 фабрик. І не дивно, адже фабрично-заводське виробництво почало розвиватися в Україні на початку XX ст. саме в Києві, Харкові та Одесі, Хмельницькому. Між іншим, українське виробництво одягу має можливість використовувати вітчизняні тканини і хутро. Але якщо ви любите виділяться одягом у натовпі, то фабрики вам не підходять. Варто знайти свого модельєра серед маси талановитих вітчизняних майстрів.

Ось він, список найуспішніших на сьогоднішній день дизайнерів України:

– Андре Тан – винахідник стилю Smart Couture. У 2000 році був занесений до Книги рекордів Гіннеса, як наймолодший модельєр України. У всесвітньо відомому журналі ELLE читачі визнали його найкращим дизайнером України. Загалом – талановитий творець, з незвичайним розумінням моди. Дуже стильний одяг, в його колекціях можна знайти моделі і для повсякденного носіння. Остання колекція дизайнера 2015 «Flowers Market» дуже різноманітна, жіночні моделі суконь, блуз з корсетами, неординарних брюк з короткими піджаками.

– LITKOVSKAYA – працює з 2006 на терені дизайну одягу. І недарма. 2009 за версією журналу ELLE визнана кращим дизайнером року Україна. Увійшла до списку 200 найбільш перспективних модельєрів світу, на думку італійського, видання VOGUE. Одна з кількох дизайнерів які брали участь у закордонних показах.

-Ірини Каравай. Дуже вільне мислення про моду, легкість при створенні. Її фішка – ручні брошки, фольклорний мотив, багато прикрас, особливо бус. Дуже цікаві колекції, пошуки постійно чогось нового. Подивившись її роботи, хочеться спробувати надіти цей незвичайний одяг. Ірина любить створювати колготки з орнаментом або прикрашені камінням та стразами. Якщо ви шукаєте для себе одяг, який сто відсотків зробить вас помітними, то це ваш варіант, тим більше що увага ви привернете суворої індивідуальністю, і особливим шиком, а не дешевою яскравістю.

-Оксана Караванська, це дорогий ексклюзивний одяг, з переважанням зимових моделей. Модельєр працює більше за індивідуальними замовленнями в ательє, з тканин ручної роботи.

Олександр Гапчук марка: AG,
Олексій Залевський марка: Zalevskiy, Олена Ворожбит і Тетяна Земськова марка: V & Z,
Анна Бублик марка: anna bublik,
Вікторія Гресь марка: Victoria Gres,
Лілія Пустовіт марка: Poustovit, Arefeva (Ареф’єва).

Вдалі торгові марки одягу України – La Marque by Anastasiya (Ла Марке бай Анастасія), Andreeva (Андрєєва), Mast Have, торгова марка A & A, Оксана Бачинська Exclusive, Victoria Bloom, Швейна фабрика «Велл-Бін».

Поступово багато споживачів переходять на українських дизайнерів, або замовляють одяг іноземних брендів по інтернету. Наші дизайнери роблять ексклюзивний одяг за меншими цінами, ніж закордонні виробники.

Існує ще така тенденція – Італійські модні виробники одягу відсилають в українські виробництва сировину, з якої наші майстри шиють одяг по закордонним канонам і відсилають їх назад в Італію. На неї там нашивають етикетки з лейблами відомих брендів і продають за величезні гроші під виглядом елітного одягу. Між іншим, експорт ведеться таким чином і в Україні.

Покупці все більше хочуть купити український одяг від виробника, і незабаром це все частіше буде змушувати підносити рівень наших дизайнерів, або ціни на іноземні речі. Хоча до цієї пори різниця в якості пошиття все-таки є, стверджують модники і модниці, хоча далеко, це вже не так, порівняйте жіночий одяг нашої компанії СТІММА з іноземними аналогами і ви не знайдете різниці.

Можливо, це стереотипи, можливо, всім до цієї пори здається, що український одяг, це тільки вишиті сорочки та футболки з гербом? Адже це давно вже не так, і на іноземних показах мод часто можна побачити наші ж мотиви в одязі – прекрасні вишиті елементи, бубонці і т.д., наприклад, в новій колекції Alberta Ferretti 2014 одні суцільні вишивки. І також і наші модельєри вчаться у наших улюблених дизайнерів світу і дарують нам нові колекції.

One Response

  1. Ірина Харченко- це наш український супер дизайнер одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.