Виробництво жіночого одягу Росія, Москва.

модаРосія величезна країна, що охоплює величезні території, країна – скарбничка безлічі традицій і поглядів на моду і тому є постійний попит на жіночий одяг оптом Росія від виробника. 146100000 чоловік потребують, що сезонно, в оновленні гардероба. І не тільки зручного, а й у сучасному жіночому одязі для Росії.

Легка промисловість в Росії потребує серйозної державної матеріальної підживлення. Багато виробництв зазнають збитків, тому задоволення потреб росіян відбувається здебільшого за допомогою імпорту з України та інших країн. Одяг іноземних модних брендів можна побачити на вулицях російських міст набагато частіше, ніж шати вітчизняного виробника Росії.

Виробничі потужності Росії історично сконцентрувалися в її центральному районі недалеко Москви. Це в основному виробництво текстилю, який продається приблизно на 1 $ млрд. На рік. 70% його – це левова частка сировини йде на експорт. Я думаю, незабаром російські фабрики побачать від держави інвестиції, що допоможе стати вітчизняні легкі промисловості на ноги і конкурувати на ринку одягу, а так сьогодні багато хто шукає, щоб купити жіночий одяг оптом України.

Ринок одягу Росії насичений китайськими, українськими, білоруськими та турецькими речами. А також виробами новоспечених, на тлі модного голодування населення, модельєрів. Вище зазначених на російському ринку досить багато, успішних серед них теж не мало. Але цей ковток модного повітря, все одно більше орієнтований на роботу з іноземним ринком одягу. Російські модельєри все частіше і частіше блищать на показах будинків мод Європи та Китаю, Англії, Америки, Японії, Австралії та Гонконгу.

ПроблеSettingsма російського ринку недорогого одягу полягає ще в тому, що вітчизняні виробники для того щоб встигнути за одягом з чорного ринку, знижують цінни і суттєво погіршують якість самого одягу, чого немає на українському ринку жіночого одягу. Не полишаючи вибору любителям якісного одягу. Або змиритися з долею російського гардероба і носити, те, що пропонують населенню, або носити одяг іноземного бренду при можливості оплатити його дорожнечу, або шукати допомоги у російських модельєрів.

Поговоримо про хороше, для модників і модниць в Росії все-таки існує віддушина – безліч заходам світу fashion. Наприклад – Тиждень моди, Mercedes-Benz Fashion Week Russia і модний канал, щодня транслює покази мод відомих будинків мод, в тому числі і російських World Fashion Channel Russia. У наш час коли в мережах інтернету можна придбати все що завгодно, цілі брендові магазини і окремі сайти модних дизайнерів Росії покликані задовольняти завзяття населення в пошуках свого стилю.

Я думаю, варто додати, що, не дивлячись на сумовитість російського ринку мас пошиття, жінки Росії бігають вулицями в досить модному одязі. Компанія Стімма пропонує оптовим покупцям купити одяг оптом недорого на вигідних умовах. Також наша компанія організовує вигідну доставку товару до Росії, Москви.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.