Вільний стиль в одязі.

posted in: Жіночий одяг | 0

блузки українаВільний стиль в одязі – пряма протилежність класичному, підійде творчі особистості, художнику, нехай не по професії, але по духу. Речі для поповнення гардероба можна знайти де завгодно – від магазинів секонд-хенду до бабусиної скрині чи дизайнерської колекції.

Основна риса вільного стилю – акуратна, навмисна недбалість. Це зовсім не означає, що можна одягатися у що завгодно. При підборі гардеробу навіть у вільному стилі існують певні правила.

По-перше, можливо змішання одягу різних епох і народів. По-друге, речі можуть виглядати як з чужого плеча (а найчастіше так і виходить). По-третє, якщо одягнений піджак, то ніяких краваток. Якщо піджака немає, підійде трикотажний жилет. Колірний баланс – один з головних моментів для польоту фантазії.

Наприклад, не заправлена ​​сорочка з яскравим малюнком, дуже стильно виглядає з рваними джинсами. Любов до пригод, невимушеність, бажання висловити свій творчий потенціал через гардероб, ось рушійна сила вільного стилю в одязі. Шанувальники вільного стилю в одязі часто відрощують волосся і бороди. А буває, і навпаки – голять голову і роблять пірсинг брів, ніздрів, наносять на тіло татуювання.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.