Використовуємо хустки і палантини в образах.

жіноча хусткаОбов’язково спробуйте використовувати хустки в одязі. Це урізноманітнює не тільки ваш образ, але і ваш настрій.
Використовуємо хустки і палантини в образах!

Модно і стильно виглядати день у день цілком реально. Для цього не обов’язково мати повні гаманці грошей, знання або непосильні сили. Відома велика кількість прийомів, які можна застосовувати для створення щоденних образів. Наприклад, використання шийних хусток. Цей прийом дуже простий і вигідний для модниць.

Якщо Ви знаєте, як носити шийні хустки, то маючи в гардеробі всього лише одну, можна створювати собі абсолютно різні образи. Хусток в гардеробі може бути багато. Головне, щоб вони були різних кольорів, довжини, структури і якості. Одягаючи один і той самий одяг і декоруючи його різними хустками, можна виглядати абсолютно неординарно, і в той же час надзвичайно красиво.

ЯК ПРАВИЛЬНО НОСИТИ ХУСТКИ ЖІНКАМ?

1. Найпоширеніший спосіб зав’язування хусток – на шиї. Можна зав’язувати хустки абсолютно різними способами, підглянути які Ви зможете в мережі Інтернет в відео уроках.

2. Хустки можна носити з шортами і джинсовими спідницями, пронизуючи хустку в відділення, передбачене для ременя. В основному так носять хустки молоденькі дівчата з хорошою фігурою. Хустка зав’язується на бантик або на вузол. Вільні кінці хустки просто відпускаються поверх одягу.

3. Дуже стильно і жіночно виглядають хустки, гарно вплетені в косу або в зачіску. Ви можете використовувати хустку замість резинки і перев’язувати нею хвіст. Якщо хустку вплести в джгут з волосся, то таким способом можна підкреслити вашу незвичайну красиву зачіску.

4. Деяким дівчатам подобається зав’язувати з хусток топіки з відкритою спиною. Якщо хустка яскрава, з цікавим малюнком, то і річ відповідно вдасться унікальною і дуже красивою. Для того, щоб отримати такий топік, Вам потрібно буде зав’язати два кінця квадратної хустки на шиї, а два інших кінця зав’язати на спині.

5. Неймовірними виходять прикраси, створені з хусток. Носити такі прикраси можна з тонкими кофточками і светрами, в яких не вистачає додаткових прикрас. Для того, щоб спробувати зробити намисто, потрібно взяти квадратну або довгу хустку.

Чим хустка буде тоншою, тим зручніше Вам буде майструвати прикраси. Скрутіть хустку в довгий джгут. Зав’яжіть на ній кілька вузлів на відстані один від одного. Відстань між вузлами може бути різна або однакова.

Товщина вузлів також може варіюватися. Між вузлами можна протягувати великі і середні декоративні намистини або переплітати саму хустку з уже готовими намистом. Так само можна робити браслети з коротеньких хустинок, квіти з хусток. Це лише деякі з варіантів, як носити шийні хустки, обов’язково спробуйте використовувати їх в одязі. Це урізноманітнює не тільки Ваш образ, але і Ваш настрій.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.