Види суконь. Як вибрати і купити найкраще плаття?

купити одягВиди суконь. Як купити плаття найбільш вдале?

Перед тим як приступити до вибору або купівлі плаття необхідно зрозуміти, навіщо це плаття потрібно і куди його ви зможете одягнути. Зазвичай сукні ділять на чотири групи: святкові, для роботи, повсякденні, універсальні.

Повсякденні моделі суконь.

На таких сукнях не присутні святкові прикраси, крій зазвичай простий, форма вільна. Головне завдання повсякденних суконь – це практичність, зручність, універсальність, легкість. Довжина таких суконь може бути різною, довгою або короткою, абсолютно не важливо. Вибираючи повсякденне плаття дівчина повинна розуміти, що це плаття не призначене для офісу або для походу в ресторан, не варто намагатися об’єднати все в одному.

Святкові моделі суконь.

Ці сукні мають величезний вибір тканин і прикрас. Моделі і крій можуть бути різними: пишні і обтягуючі, довгі зі шлейфом і ультра-міні, довгий рукав або повна його відсутність. Немає меж для уяви. Головне не переборщити, і не виглядати, як клоун.

Моделі суконь для роботи.

До таких моделей належать сукні класичного стилю. Кольори базові: сірий, білий, коричневий, чорний (іноді допускаються темно-синій, темно-зелений). Довжина таких суконь до колін. Фасон таких суконь: олівець, прямокутний, прямий.

Універсальні моделі суконь.

Назва говорить сама за себе. Бувають такі сукні, які є універсальними, і їх можна одягати і на роботу і на свято. Але таких моделей дуже мало. Зазвичай, коли дівчата намагаються знайти універсальне плаття, це закінчується крахом. Але насправді не все так складно. Універсальною сукнею є безсмертне, маленьке чорне плаття (або біле), яке за допомогою аксесуарів можна буде направити в різні стилі (діловий, урочистий, вечірній).

Як вибирати і купувати плаття?

Найважливіший критерій у виборі суконь – це фігура і статура жінки. Будь-яке жіноче плаття повинно приховувати недоліки фігури, і виділяти переваги. Тому, вибираючи і купуючи сукні, дівчата не повинні гнатися тільки за модою. Нехай краще це, буде звичайне класичне плаття, з прямокутним кроєм, з простим фасоном, але воно буде ідеально підходити саме до вашої фігури. Чим якесь досить модне плаття, яке виставить на показ всі жіночі недоліки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.