Вибрати й купити осіннє пальто.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіноче пальтоКупити пальто жіноче – незмінна частина осіннього гардероба кожної сучасної жінки. І з цього моменту починаються перші складності. Як правильно підібрати? Який фасон? І найважливіше, який матеріал краще вибрати? Адже вибір пальто дійсно величезний. І голова від розмаїття починає йти обертом.

Розглянемо матеріали, з якого може бути виконано жіноче пальто. В першу чергу слід звернути увагу на натуральні тканини, для того щоб жіноче пальто допомагало зберігати тепло і захищати від негоди.

Кашемір – один найпоширеніших натуральних матеріалів, але при цьому є одним з найдорожчих. Великою перевагою цієї тканини можна назвати хорошу теплоізоляцію. Також воно майже не мажеться, правда при тривалій носці з’являються катишки. Сам по собі кашемір досить жорсткий, тому його доповнюють звичайної шерстю для більшої м’якості вироби як пальто.

Пальто з твіду є більш зносостійким. Твід – це особливий еластичний вигляд вовняної тканини. Але при цьому до його недоліків відноситься необхідність підвищеної захисту від молі.

З упевненістю можна сказати, що вам буде тепло і в буклінованому пальто. Однак слід врахувати, що на цьому його плюси закінчуються. А до основних недоліків такого виду тканини можна віднести те, що при частій носці з’являються затяжки. Відповідно зникає охайний вигляд виробу, і воно вже не так радує око.

Досить витончено виглядає велюровое жіноче пальто. Однак при щоденному використанні дуже швидко втрачає привабливий зовнішній вигляд.

При покупці пальта з натуральної вовни, звертайте особливу увагу на написи, зазначені на етикетці. Про високу якість скаже напис «Reine Schurwolle», чого не скажеш про поширену – «WooL 100%». Пальто такої якості довго вам не прослужить.

Виглядати надзвичайно вам допоможе пальто зі шкіри. Воно ніколи не вийде з моди. Щоб таке пальто вас радувало, слід віддати перевагу овечої або телячої шкіри.

Що стосується замшевого пальто, то потрібно пам’ятати, що даний матеріал досить погано зберігає тепло. Тому найкраще, щоб у нього була натуральна хутряна підкладка.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.