Вибрати й купити новорічне плаття!

жіночі платтяНоворічне торжество традиційно є одним з найулюбленіших і найочікуваніших свят року. Прекрасні дами починають ретельно готуватися до цього заходу заздалегідь. Крім створення святкової атмосфери в стінах свого будинку і вибору подарунків для близьких, важливу частину цих приємних клопотів займає створення неповторного образу для зустрічі Нового року. Безсумнівно, кожна панночка хоче виглядати ідеально в той момент, коли б’ють куранти, а в серці живе надія на краще. Саме з цієї причини, багато жінок вже зараз знаходяться в пошуку, щоб недорого купити гарне новорічне плаття.

Отже, дійсно, яке купити плаття, що найбільше підійде для зустрічі нового року? Якщо порівняти минулий рік, за китайським календарем, то він належав вогненному червоному півню і логічно, що фаворитами були речі червоної і золотої кольорової гами. Але в будь-якому випадку вибираючи в якості новорічного вбрання червону сукню, жінка в будь-якому випадку заволодіє увагою оточуючих і створить навколо себе атмосферу урочистості і свята.

Блискучий золотий не менш цікава альтернатива для вибору новорічного вбрання і в цьому році. Вийшовши в такій сукні на святі, пані дійсно буде сяяти. Але у всьому потрібна міра, тому, якщо вибір впаде на сяюче плаття, вірним рішенням стане використання лаконічних аксесуарів. Замшеві однотонні човники, класичний клатч і матова помада в даному випадку будуть до речі.

Якщо слідувати модним тенденціям, варто придивитися до вечірніх суконь з оксамиту. На противагу яскравим кольорам, плаття з цього благородного матеріалу має бути спокійних тонів. Смарагдовий, чорний, темно-синій, бордо – ці кольори стануть справжньою сенсацією, якщо підібрати до них блискучі аксесуари. Наприклад, сережки і кольє, інкрустовані дорогоцінними каменями, додадуть образу завершеність і велич.

Крім усього вище перерахованого, цікавим рішенням стане вибір сукні в будуарному стилі. Цей тренд зберігає свої позиції вже на протязі декількох сезонів. Сукня-сорочка додасть в образ жіночність і ніжність. Багатьом такий вибір стилістів може здатися занадто відвертим, але якщо доповнити цю модель чорним піджаком, прикривши оголені плечі і ключиці, тоді цілком вийде стильний і модний образ, який запам’ятається надовго.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.